Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

13683.

Rufpreis:
800 HUF

13684.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ditte és Giovanni Bandini: Babonák lexikona. Bp., 2000. Athenaeum.
13685.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lukácsy Sándor: Zengedező sípszó. Száz szemelvény a régi magyar egyházi irodalomból. 1-2. köt. Pécs, 2002, Jelenkor (Sion-hegyi könyvtár). Kartonált papírkötésben, védőborítóval, jó állapotban.
13686.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsoldos Benő: A Játékkártya és története. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13687.

Rufpreis:
800 HUF

Rákosi VIktor: A bécsi diákok. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalalta. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, kissé hiányos gerinccel, kissé foltos lapokkal.
13688.

Rufpreis:
800 HUF

Bernáth Aurél: Így éltünk Pannóniában. Kor és Pálya I. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban.
13689.

Rufpreis:
800 HUF

9 db politkai témával foglalkozó könyv: Bíró Eugénia: Száműzetésben, Szabó Róbert: A kommunista párt és a zsidóság, Néző László: Bűnszövetség, Heller Ágnes: A "zsidókérdés" megoldhatatlansága, Susan Cutting: A Hitler-bunker, Karl Albrecht: Tíz év a vörös pokolban, Fischer Ferenc: A megosztott világ, Berecz János: Ellenforradalom tollal és fegyverrel 1956, Berecz János: Vállalom.
13690.

Rufpreis:
6 000 HUF

Asszonyok könyve sorozat 3 kötete (1.,3.,5.): Úriasszony háztartása. Szerk.: Szegedy-Masszák Aladárné, Stumpf Károlyné. Bp.,1934, Asszonyok Könyvtára Kiadóhivatala. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötés.  Magyar orvosnők tanácsai nők számára. Szerk.: Dr. Madarász Erzsébet, Dr. Gőczyné Dr. Haviár Margit, Dr. Hollné Dr. Bernovits Mária. Bp.,1934, Asszonyok Könyvtára Kiadóhivatala. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötés.  Úriasszony otthona. Szerk.: Szegedy-Masszák Aladárné, Stumpf Károlyné. Bp.,1934, Asszonyok Könyvtára Kiadóhivatala. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötés.
13691.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Jókai Mór munkáiból 3 kötet: Erdély aranykora. Bp., 1911, Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben, kissé kopottas, kissé foltos állapotban.   Magyarhon szépségei. A magyar előidőkből. Bp., 1907, Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal, kissé sérült kötéssel. Hétköznapok. Bp., 1910, Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben, kissé kopottas, kissé foltos állapotban.
13692.

Rufpreis:
1 000 HUF

Janus Pannonius: Pajzán epigrammák. Szerk.: Csorba Győző. Bp., 1986, Helikon. Kiadói dúsan aranyozott kapcsos kartonált papírkötés. Jó állapotban.
13693.

Rufpreis:
1 200 HUF

13694.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF