Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Kiss Menyhért: Mézeskalács-szív. Elbeszélések. Budapest, 1931, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, néhol foltos lapokkal.
13695.

Rufpreis:
800 HUF

13696.

Rufpreis:
800 HUF

Kós Károly: Varjú-nemzetség. Budapest, 1937, Révai, 304 p. Kiadói halina kötésben. A borítója picit foltos, az utolsó lap kettészakadt.
13697.

Rufpreis:
800 HUF

Clair Vilmos: Párbaj-codex. Bp., 1992, Móra. Az 1914. évi kiadás (Bp., Singer és Wolfner) reprintje! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13698.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bourgeon, Roger: Ben-Hur fia. Regény az első keresztények idejéből. Bp., 1986, Szent István Társulat. Papírkötésben, jó állapotban.
13699.

Rufpreis:
800 HUF

Tesléry Károly - Szegedy Istvánné: A mindennapi élet magán- és hivatalos írásai. Bp., 1943, Tesléry Károly. Papírkötésben, jó állapotban.
13700.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar neve? Határokon túli helységnévszótár. Összeáll., bev.: Sebők László. Bp., 1990, Arany Oldalak. Papírkötésben, jó állapotban.
13701.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdős Renéé könyvek, 2 db;  Az új sarj I-II. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval. A szerző által aláírt. Santera Bíboros I-II. (Egybekötve). Bp., 1927, Révai. Átkötött félvászon kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel. A szerző által aláírt.
13702.

Rufpreis:
1 200 HUF

Flavius Josephus: A zsidók története Görögbol fordította Révay József (Bp.) 1946. Renaissance. 922p. Teljes kiadás! Egészvászon kötésben, bibliapapíron. Laza gerinccel-
13703.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes sport témájú könyvek: 8 db: Kő András: Papp Laci, Kocsis L. Mihály: Sportpályák Foglyai, Pluhár István-Szepesi György: Szerelmünk a mikrofon, Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság, Fűzesy Zoltán: Ökölország és királyai, Fekete Pál: Orth és társai, Borbély Pál: Erős akarattal, Fekete Pál: Csikar, Bárány István: Szerelmes bajnokok; különféle kiadásban, változó állapotban, többnyire kopottas borítóval, és intézményi bélyegzővel.
13704.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dallos Sándor: A nap szerelmese - Aranyecset. Bp., 1967, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, de egyébként jó állapotban. Munkácsy Mihály regényes életrajza.
13705.

Rufpreis:
1 200 HUF

13706.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF