Kiss Menyhért: Mézeskalács-szív. Elbeszélések. Budapest, 1931, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, néhol foltos lapokkal.
Erdős Renéé könyvek, 2 db; Az új sarj I-II. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval. A szerző által aláírt. Santera Bíboros I-II. (Egybekötve). Bp., 1927, Révai. Átkötött félvászon kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel. A szerző által aláírt.
Flavius Josephus: A zsidók története Görögbol fordította Révay József (Bp.) 1946. Renaissance. 922p. Teljes kiadás! Egészvászon kötésben, bibliapapíron. Laza gerinccel-
Vegyes sport témájú könyvek: 8 db: Kő András: Papp Laci, Kocsis L. Mihály: Sportpályák Foglyai, Pluhár István-Szepesi György: Szerelmünk a mikrofon, Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság, Fűzesy Zoltán: Ökölország és királyai, Fekete Pál: Orth és társai, Borbély Pál: Erős akarattal, Fekete Pál: Csikar, Bárány István: Szerelmes bajnokok; különféle kiadásban, változó állapotban, többnyire kopottas borítóval, és intézményi bélyegzővel.
Dallos Sándor: A nap szerelmese - Aranyecset. Bp., 1967, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, de egyébként jó állapotban. Munkácsy Mihály regényes életrajza.
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat: 8 db füzet. Kiadói papírkötés, gyűjtőmappában, kopottas állapotban.