Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Csatkai Endre: Cégérek. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
13635.

Rufpreis:
800 HUF

Lev Tolsztoj: Feltámadás. Budapest, 1954, Új Magyar Könykiadó, Orosz remekírók. Kiadói félvászon kötésben.
13636.

Rufpreis:
800 HUF

Erns Ludwig Bock: Walkür nem mosolyog. Budapest, 1982, Kozmosz Könyvek. Kiadói papírkötésben.
13637.

Rufpreis:
800 HUF

Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Budapest, 1987, Medicina Könyvkiadó. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
13638.

Rufpreis:
800 HUF

May Károly: A vad Kurdisztánon át. Regény az érettenn ifjuság számára. Átdolgozta  Dr. Mikses Lajos. Bp., 1911, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kissé kopottas, kissé foltos illusztrált egészvászon kötés, javított gerinccel, a kötését megerősítették.
13639.

Rufpreis:
4 000 HUF

Györffy Sarolta: Találkozások Pityuval (egy tanárnő könyve). Bp., 2006, Kairosz. A szerző által dedikált példány! Külön lapon a könyvbe helyezett Mádl Ferenc-féle kiegészítéssel. Papírkötésben, jó állapotban.
13640.

Rufpreis:
1 000 HUF

Böhm Vilmos: Másodszor emigrációban. Bp., 1986, AB Független Kiadó. Szamizdat kiadás. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
13641.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezer kortárs. Az 1936-os év lexikona. 1. köt. [Bp.], [1936], Magyar Hírlap. Unicus, több kötete nem jelent meg. Papírkötésben, borítója elválik, egyébként jó állapotban.
13642.

Rufpreis:
1 000 HUF

Reinhold Alfréd első és utolsó lírai kötete. Egyetlen kiadás. Budapest, 1932. Névtelen Jegyző (Pápai Ernő ny.) A szerző egyetlen magyarországi kötete. Aláírt példány! Kissé hibás kiadói karton kötésben, az első néhány oldal enyhén foltos
13643.

Rufpreis:
8 000 HUF

Simon Brown: Feng shui biblia. Útmutató életünk, otthonunk, egészségünk és pénzügyeink jobbításához. Fordította Hollósy Éva. Pécs, 2008, Alexandra. Kiadói papírkötés.
13644.

Rufpreis:
1 800 HUF

Békés István: Magyar ponyva pitaval. Budapest, 1966, Minerva. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
13645.

Rufpreis:
800 HUF

Galambos Sándor: Honti Lajos életútja. H.n., 1985, Kszm. Rota. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, fekete-fehér fotókkal. Megjelent 1000 példányban. A szerző által dedikált.
13646.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF