May Károly: A vad Kurdisztánon át. Regény az érettenn ifjuság számára. Átdolgozta Dr. Mikses Lajos. Bp., 1911, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kissé kopottas, kissé foltos illusztrált egészvászon kötés, javított gerinccel, a kötését megerősítették.
Györffy Sarolta: Találkozások Pityuval (egy tanárnő könyve). Bp., 2006, Kairosz. A szerző által dedikált példány! Külön lapon a könyvbe helyezett Mádl Ferenc-féle kiegészítéssel. Papírkötésben, jó állapotban.
Ezer kortárs. Az 1936-os év lexikona. 1. köt. [Bp.], [1936], Magyar Hírlap. Unicus, több kötete nem jelent meg. Papírkötésben, borítója elválik, egyébként jó állapotban.
Reinhold Alfréd első és utolsó lírai kötete. Egyetlen kiadás. Budapest, 1932. Névtelen Jegyző (Pápai Ernő ny.) A szerző egyetlen magyarországi kötete. Aláírt példány! Kissé hibás kiadói karton kötésben, az első néhány oldal enyhén foltos
Galambos Sándor: Honti Lajos életútja. H.n., 1985, Kszm. Rota. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, fekete-fehér fotókkal. Megjelent 1000 példányban. A szerző által dedikált.