Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. II. kötet. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói kopottas, kissé sérült gerincű illusztrált egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel.
13623.

Rufpreis:
1 200 HUF

13624.

Rufpreis:
3 000 HUF

13625.

Rufpreis:
1 400 HUF

13626.

Rufpreis:
2 000 HUF

Baróti Lajos: Ezopus legszebb meséi. A magyar ifjúság számára. Bp., é.n., Rozsnyai Károly. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, hiányzó előzéklapokkal, foltos lapokkal.
13627.

Rufpreis:
800 HUF

Tompa Mihály összes költeményei I. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói gazdagon díszített, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kissé szakadt címoldallal, kissé kopottas borító sarokokkal.
13628.

Rufpreis:
1 200 HUF

Petőfi Sándor Összes Költeményei II. Eredeti rajzokkal díszített népies kiadás. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadvállalat Rt. Kiadói kissé kopottas  egészvászon-kötés, a hátsó előzéklapon ceruzás jegyzettel.
13629.

Rufpreis:
800 HUF

13630.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyírő József: Kopjafák. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
13631.

Rufpreis:
1 200 HUF

G. Fábri Zsuzsa: 40 arc 40 írás. Bp., 1984., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
13632.

Rufpreis:
1 000 HUF

13633.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rákosi Mátyás: A fordulat éve. Budapest, 1951, Szikra. Kiadói egészvászon kötésben
13634.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF