Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Gárdonyi Géza: Nagyapó Tréfái I-III. Bp., 1906, Singer és Wolfner. Kiadói foltos egészvászon kötésben.
13611.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ion Mihai Pacepa: Vörös horizontok. Egy román kémfőnök vallomásai. New Brunswick, én., I.H. Printing Company. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Szamizdat kiadás.
13612.

Rufpreis:
2 800 HUF

13613.

Rufpreis:
2 000 HUF

13614.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., 1905, Singer és Wolfner, 148 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
13615.

Rufpreis:
1 200 HUF

13616.

Rufpreis:
3 000 HUF

13617.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rainer Maria Rilke: Ének Rilke Kristóf Kornét szerelméről és haláláról. Kelő Nap sorozat 5. Fordítása Raith Tivadar. Bp., 1923, Magyar Írás. Korabeli átkötött félvászon kötés. Számozott (550/423.) és a fordító által aláírt példány. A könyv elején a fordító dedikációjával.
13618.

Rufpreis:
3 000 HUF

13619.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Dezső: Mesék a kacagó emberről és három elbeszélés. Bp., 1919. Táltos. Első kiadás, átkötött félvászon kötésben, jó állapotban
13620.

Rufpreis:
2 000 HUF

13621.

Rufpreis:
2 000 HUF

13622.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF