Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

13731.

Rufpreis:
10 000 HUF

13732.

Rufpreis:
1 000 HUF

13733.

Rufpreis:
3 000 HUF

13734.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

13735.

Rufpreis:
800 HUF

Papp Viktor: Zenekönyv. Tanulmányok, kamarzene. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés. A szerző, 1944-es könyvnapi dedikációjával.
13736.

Rufpreis:
1 200 HUF

13737.

Rufpreis:
1 400 HUF

13738.

Rufpreis:
2 000 HUF

13739.

Rufpreis:
1 000 HUF

Homéros: Odysseia. Fordította: Devecseri Gábor. Második kiadás. Budapest,É.N., Új Idők Irodalmi Intézet RT. Singer és Wolfner Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 383 p. A borítója kopottas.
13740.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13741.

Rufpreis:
2 000 HUF

13742.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF