Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 408
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1500221
13719
286
Karinthy Frigyes: Martinovics. Bp., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés, vágatlan példány, kissé kopottas állapotban.
1462821
13720
286
Kóró Imre-Szinérváry György(szerk.): "Magyar Jövő" költők, írók, művészek antológiája. I. könyv. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1498111
13721
286
2200
Dr. Földessy György: Olimpiai kislexikon. Bp., 1956. Ifjúsági könyvkiadó. Illusztrált papírborítóban. 1498307
13722
286
Grimm: Die schönsten Kindermärchen der Brüder Grimm. Stuttgart, 1941, K. Thienemanns. Kiadói félvászon kötésben, német nyelven. / Half-linen binding, in German language.
1466981
13723
286
4800
Rákosi Viktor: Sipulusz humoreszkjei I-III. Rákosi Viktor összegyűjtött művei. Bp., é.n., Révai. Kiadói szecessziós egészvászon kötés. Jó állapotban.
1390381
13724
286
Nyírő József: Néma küzdelem. Bp., 1944, Révai. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
1499515
13725
286
A vadvilág atlasza (szerk.: Amanda Burdon-Jennifer Taylor). Kisújszállás, 2010, Szalay Könyvek - Pannon Literatúra Kft. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
1466892
13726
286
4400
405784
13727
286
1497449
13728
286
Tészabó Júlia: Karácsony, Magyar hagyományok. Bp., 2007., Kossuth Kiadó. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
1497473
13729
286
1498937
13730
286
Hugo Victor: Izlandi Han. Fordította Németh Andor. Bevezetéssel elláta: Schöpflin Aladár. Illusztrálta Jaschik Álmos. Bp., é.n., Christensen és Társa, Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, foltos lapokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF