Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Karinthy Frigyes: Martinovics. Bp., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés, vágatlan példány, kissé kopottas állapotban.
13719.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kóró Imre-Szinérváry György(szerk.): "Magyar Jövő" költők, írók, művészek antológiája. I. könyv. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
13720.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Földessy György: Olimpiai kislexikon. Bp., 1956. Ifjúsági könyvkiadó. Illusztrált papírborítóban.
13721.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Grimm: Die schönsten Kindermärchen der Brüder Grimm. Stuttgart, 1941, K. Thienemanns. Kiadói félvászon kötésben, német nyelven. / Half-linen binding, in German language.
13722.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rákosi Viktor: Sipulusz humoreszkjei I-III. Rákosi Viktor összegyűjtött művei. Bp., é.n., Révai. Kiadói szecessziós egészvászon kötés. Jó állapotban.
13723.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Nyírő József: Néma küzdelem. Bp., 1944, Révai. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
13724.

Rufpreis:
2 400 HUF

A vadvilág atlasza (szerk.: Amanda Burdon-Jennifer Taylor). Kisújszállás, 2010, Szalay Könyvek - Pannon Literatúra Kft. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
13725.

Rufpreis:
1 600 HUF

13726.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13727.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tészabó Júlia: Karácsony, Magyar hagyományok. Bp., 2007., Kossuth Kiadó. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóval, szép állapotban.
13728.

Rufpreis:
2 000 HUF

13729.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hugo Victor: Izlandi Han. Fordította Németh Andor. Bevezetéssel elláta: Schöpflin Aladár. Illusztrálta Jaschik Álmos. Bp., é.n., Christensen és Társa, Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, foltos lapokkal.
13730.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF