Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Budapest műszaki útmutatója. Kiadta: A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Szerk.: Edvi Illés Aladár. Bp., 1896. Pátria. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal, valamint kihajtható mellékletekkel. Kiadói, gerincén sérült egészvászon-kötésben. 3 lapon az oldalszéli könyvtári pecsétet kivágták, így azok a lapok hosszanti irányban részben hiányosak.
13779.

Rufpreis:
6 000 HUF

13780.

Rufpreis:
4 000 HUF

13781.

Rufpreis:
8 000 HUF

13782.

Rufpreis:
4 000 HUF

13783.

Rufpreis:
5 000 HUF

13784.

Rufpreis:
4 000 HUF

13785.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

13786.

Rufpreis:
1 000 HUF

13787.

Rufpreis:
2 000 HUF

13788.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

13789.

Rufpreis:
2 800 HUF

13790.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF