https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szilágyi Sándor: Ostinato. Esszék, tanulmányok. Bp., 1999, Új Mandátum Könyvkiadói. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
1
13659.

Szilágyi Sándor: Ostinato. Esszék, tanulmányok. Bp., 1999, Új Mandátum Könyvkiadói. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Klasszikus kánonok szöveg nélkül. Segédkönyv a szolfézs tanításához. Összeáll.: Molnár Antal. Bp., [1955], Zeneműkiadó. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13660.

Klasszikus kánonok szöveg nélkül. Segédkönyv a szolfézs tanításához. Összeáll.: Molnár Antal. Bp., [1955], Zeneműkiadó. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gustave Flaubert: Aszkéta művészet, aszkéta szerelem. Levelek. Bp., é.n., Fővárosi könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötésben. Ívhibás, az utolsó ív a kötet elejére is bekerült.
1
13661.

Gustave Flaubert: Aszkéta művészet, aszkéta szerelem. Levelek. Bp., é.n., Fővárosi könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötésben. Ívhibás, az utolsó ív a kötet elejére is bekerült.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
200 HUF
0,54
EUR
,
0,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezer jó tanács. Mühlbeck Károly 150 rajzával. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas, szakadozott papírkötés, a könyvben néhol ceruzás firkával.
1
13662.

Ezer jó tanács. Mühlbeck Károly 150 rajzával. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas, szakadozott papírkötés, a könyvben néhol ceruzás firkával.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
200 HUF
0,54
EUR
,
0,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vikár Béla (szerk.): A magyar népköltés remekei I. Szerelmi dalok. Bp., é.n., Lampel. Korabeli félvászonkötésben.
1
13663.

Vikár Béla (szerk.): A magyar népköltés remekei I. Szerelmi dalok. Bp., é.n., Lampel. Korabeli félvászonkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
200 HUF
0,54
EUR
,
0,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dobossy László: Cseh-magyar szótár./ Cesko-madarsky slovník. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon, kisebb folttal az első kötet két alsó sarkánál, de egyébként jó állapotban, magyar és cseh nyelven.
1
13664.

Dobossy László: Cseh-magyar szótár./ Cesko-madarsky slovník. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon, kisebb folttal az első kötet két alsó sarkánál, de egyébként jó állapotban, magyar és cseh nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Móra Imre: Húsznyelvű kiadói szótár. Budapest, 1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
1
13665.

Móra Imre: Húsznyelvű kiadói szótár. Budapest, 1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum III. Évkönyv a család és az ifjúság számára. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése. (Wodianer F. és Fiai) Részvénytársaság. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon kötésben, 400 p. A borítója kopottas.
1
13666.

Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum III. Évkönyv a család és az ifjúság számára. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése. (Wodianer F. és Fiai) Részvénytársaság. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon kötésben, 400 p. A borítója kopottas.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Egészvászon kiadói borító, 143 p. A borítója kopottas. A gerince sérült, szakadt.
1
13667.

Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Egészvászon kiadói borító, 143 p. A borítója kopottas. A gerince sérült, szakadt.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kner Imre: Könyv a könyvről. Gyoma, 1912, Kner Izidor Könyvnyomdai Műintézete, 80 p. Kiadói illusztrált, fűzött papírkötés. Hét beragasztott műmelléklettel. Az iniciálékat, a címlapot, a szövegillusztrációkat, a keretdíszeket, valamint a borító rajzát Geiger Richárd készítette. Megviselt állapotban! Ajándékozási sorokkal.
1
13668.

Kner Imre: Könyv a könyvről. Gyoma, 1912, Kner Izidor Könyvnyomdai Műintézete, 80 p. Kiadói illusztrált, fűzött papírkötés. Hét beragasztott műmelléklettel. Az iniciálékat, a címlapot, a szövegillusztrációkat, a keretdíszeket, valamint a borító rajzát Geiger Richárd készítette. Megviselt állapotban! Ajándékozási sorokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Budapest, 1936, Franklin-Társulat. 512 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A borítója kopott. A kötése laza, sérült.
1
13669.

A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Budapest, 1936, Franklin-Társulat. 512 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A borítója kopott. A kötése laza, sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyóni Géza (1884-1917): Ismeretlen versei. Budapest, 1943, Methosz Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, 365 p. Gyóni Géza Összes Versei 2. kötete. A gerince picit sérült. A lapszélek foltosak.
1
13670.

Gyóni Géza (1884-1917): Ismeretlen versei. Budapest, 1943, Methosz Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, 365 p. Gyóni Géza Összes Versei 2. kötete. A gerince picit sérült. A lapszélek foltosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse