https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vogul szótár Munkácsi Bernát: Wogulisches wörterbuch. Szerk.: Kálmán Béla. Bp., 1986, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon kötés, az egyik oldalon nyomdahibával (439 p.), de egyébként jó állapotban, magyar, német és vogul nyelven.
1
13671.

Vogul szótár Munkácsi Bernát: Wogulisches wörterbuch. Szerk.: Kálmán Béla. Bp., 1986, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon kötés, az egyik oldalon nyomdahibával (439 p.), de egyébként jó állapotban, magyar, német és vogul nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Akadémiai helyesírási szótár. Szerk.: Bárány Margit. Bp., 2009, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1
13672.

Akadémiai helyesírási szótár. Szerk.: Bárány Margit. Bp., 2009, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Keleti nevek magyar helyesírása. Szerk.: Ligeti Lajos, Terjék József. Bp, 1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1
13673.

Keleti nevek magyar helyesírása. Szerk.: Ligeti Lajos, Terjék József. Bp, 1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Közgazdasági helyesírási szótár. Szakszavak, kifejezések, szókapcsolatok, és rövidítések gyűjteménye. Szerk.: Bárányné Szabadkai Éva, Mihalik István. Bp., 2002, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1
13674.

Közgazdasági helyesírási szótár. Szakszavak, kifejezések, szókapcsolatok, és rövidítések gyűjteménye. Szerk.: Bárányné Szabadkai Éva, Mihalik István. Bp., 2002, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Báró Eötvös József: A nővérek. Regény. Budapest, 1890, Ráth Mór. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel, Aufrecht és Goldschmied kiadó díszes, bibliofil kötésében, mely Gottermayer Nándor műhelyében készült, a gerincénél kisebb sérüléssel és kopással, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, de alapvetően jó állapotban.
1
13675.

Báró Eötvös József: A nővérek. Regény. Budapest, 1890, Ráth Mór. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel, Aufrecht és Goldschmied kiadó díszes, bibliofil kötésében, mely Gottermayer Nándor műhelyében készült, a gerincénél kisebb sérüléssel és kopással, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, de alapvetően jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Lustig Géza: Misztikusok, költők és gondolkodók I. 1. Dante és Beatrice. 2. Giordano Bruno halálának jelentősége. Békéscsaba, 1918, Tevan. Kiadói viseltes papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
1
13676.

Dr. Lustig Géza: Misztikusok, költők és gondolkodók I. 1. Dante és Beatrice. 2. Giordano Bruno halálának jelentősége. Békéscsaba, 1918, Tevan. Kiadói viseltes papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner Irodalm Intézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kiadói viseltes papírborítóban, de ezt leszámítva jó állapotban.
1
13677.

Benedek Marcell: A magyar irodalom története. Bp., 1938, Singer és Wolfner Irodalm Intézet Rt. Kiadói félvászon kötés, kiadói viseltes papírborítóban, de ezt leszámítva jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Igazgatósági jelentések a takarékpénztárak és bankok országos nyugdíjpénztára működéséről. Éves jelentések 1930 és 1940 között, egybekötve. Korabeli egészvászon-kötésben.
1
13678.

Igazgatósági jelentések a takarékpénztárak és bankok országos nyugdíjpénztára működéséről. Éves jelentések 1930 és 1940 között, egybekötve. Korabeli egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gál Anna: Jó volna már őszintén szólni. Versek. Budapest, 1937, Kéve Kiadás. Javított kiadó papírkötés, 80 p. A borítója szakadozott. A címlapon ajándékozási sorokkal.
1
13679.

Gál Anna: Jó volna már őszintén szólni. Versek. Budapest, 1937, Kéve Kiadás. Javított kiadó papírkötés, 80 p. A borítója szakadozott. A címlapon ajándékozási sorokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kisértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította Balázs Béla. Gyoma, 1917, Kner. 200 p., 10 t. (Az előszót Balázs Béla írta, a címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta.) Goethe, Poe, Mérimée, Gogol és mások írásaival. Kiadói félvászon-kötésben.
1
13680.

Kisértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította Balázs Béla. Gyoma, 1917, Kner. 200 p., 10 t. (Az előszót Balázs Béla írta, a címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta.) Goethe, Poe, Mérimée, Gogol és mások írásaival. Kiadói félvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.
1
13681.

Kürthy Emilné: A Kovács-leányok és egyéb elbeszélések. 46 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. 183 p. Szövegközti képekkel, rajzokkal, Festett, kiadói egészvászon-kötésben, a gerinc felső részén apró sérülés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Koroda Miklós (1909-1978): A magyar felvilágosodás breviáriuma. Budapest, é.n. (1944), Anonymus, 189 p. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott papírborítóban. Első kiadás. A szerző dedikációjával.
1
13682.

Koroda Miklós (1909-1978): A magyar felvilágosodás breviáriuma. Budapest, é.n. (1944), Anonymus, 189 p. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott papírborítóban. Első kiadás. A szerző dedikációjával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse