Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 408
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1437595
13647
286
Ditrói Mór: Komédiások. Ditrói Mór emlékiratai. Budapest, é.n., Közlekedési (Pless és Schillinger) nyomda. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, kissé kopott borítóval.
1497832
13648
286
Csűrös Miklós: Színképelemzés. Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
1468328
13649
286
Duba Gyula: Aszály. Pozsony-Budapest, 1989, Madách Könyv- és Lapkiadó-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. A szerző által dedikál!
1440263
13650
286
Szécsi Ferenc: Új magyar szavak szótára. Bp., é. n., Universum. Papírkötésben, tintafoltos.
1413204
13651
286
Gábor Zoltán: Elkallódott Ünnep. Budapest, 1971, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A szerző által dedikált.
1464241
13652
286
1468323
13653
286
Bata Imre: Változó Horizontok. Békéscsaba, 1996, Tevan. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
1464218
13654
286
4600
Blondel, Sacy von [Megyery Sári]: Csak a fényre vigyázz! Molnár C. Pál rajzaival. Bp., é. n., Dick Manó. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
1464327
13655
286
Simon, Alfred: Dictionnaire du théâtre français contemporain. Párizs, 1970, Libraire Larousse. Papírkötésben, jó állapotban.; Bourin, André - Rousselot, Jean: Dictionnaire de la littérature française contemporaine. Párizs, 1966, Larousse. Papírkötésben, jó állapotban.
1464311
13656
286
Mandelstam, Nagyezsda: Emlékeim. Bp., 1990, Magvető. Papírkötésben, jó állapotban.
1439974
13657
286
1418496
13658
286
Doig, Federico Kaufmann: Sexualverhalten im alten Peru. Lima, 1979, Kompaktos. Papírkötésben, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF