Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Ditrói Mór: Komédiások. Ditrói Mór emlékiratai. Budapest, é.n., Közlekedési (Pless és Schillinger) nyomda. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, kissé kopott borítóval.
13647.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csűrös Miklós: Színképelemzés. Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
13648.

Rufpreis:
1 000 HUF

Duba Gyula: Aszály. Pozsony-Budapest, 1989, Madách Könyv- és Lapkiadó-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. A szerző által dedikál!
13649.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szécsi Ferenc: Új magyar szavak szótára. Bp., é. n., Universum. Papírkötésben, tintafoltos.
13650.

Rufpreis:
800 HUF

Gábor Zoltán: Elkallódott Ünnep. Budapest, 1971, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. A szerző által dedikált.
13651.

Rufpreis:
2 000 HUF

13652.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bata Imre: Változó Horizontok. Békéscsaba, 1996, Tevan. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
13653.

Rufpreis:
1 200 HUF

Blondel, Sacy von [Megyery Sári]: Csak a fényre vigyázz! Molnár C. Pál rajzaival. Bp., é. n., Dick Manó. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
13654.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Simon, Alfred: Dictionnaire du théâtre français contemporain. Párizs, 1970, Libraire Larousse. Papírkötésben, jó állapotban.; Bourin, André - Rousselot, Jean: Dictionnaire de la littérature française contemporaine. Párizs, 1966, Larousse. Papírkötésben, jó állapotban.
13655.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mandelstam, Nagyezsda: Emlékeim. Bp., 1990, Magvető. Papírkötésben, jó állapotban.
13656.

Rufpreis:
1 200 HUF

13657.

Rufpreis:
1 600 HUF

Doig, Federico Kaufmann: Sexualverhalten im alten Peru. Lima, 1979, Kompaktos. Papírkötésben, jó állapotban.
13658.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF