https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Révai Nagy lexikona. Komplett sorozat 21 kötetben. Kiegészítésekkel. Hasonmás kiadás kiváló állapotban.
1
13767.

Révai Nagy lexikona. Komplett sorozat 21 kötetben. Kiegészítésekkel. Hasonmás kiadás kiváló állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nisard D.: A franczia irodalom története I,III-IV. (Hiányos!) Fordította: Szász Károly. Budapest, 1878, Magyar Tudományos Akadémia, XV+463+V+419+XVI+537 p. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Megviselt állapotban! A borítója kopott, a gerince sérült. A III. kötetből 403-414 p. között a lapok kijárnak. A IV. kötetben ceruzás aláhúzásokkal. A II. kötet hiányzik!
1
13768.

Nisard D.: A franczia irodalom története I,III-IV. (Hiányos!) Fordította: Szász Károly. Budapest, 1878, Magyar Tudományos Akadémia, XV+463+V+419+XVI+537 p. Kiadói egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Megviselt állapotban! A borítója kopott, a gerince sérült. A III. kötetből 403-414 p. között a lapok kijárnak. A IV. kötetben ceruzás aláhúzásokkal. A II. kötet hiányzik!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Budapest, 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Kissé megviselt állapotban. A borítója kopottas. A 170-171 p. között egy illusztráció kijár.
1
13769.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Budapest, 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Kissé megviselt állapotban. A borítója kopottas. A 170-171 p. között egy illusztráció kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Barna Balogh: Modern Magyar Lyrics. The first selected English edition of present-day Hungarian poems. With and introduction by Gyula de Pekár. London, 1934, Central European Literary Products. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Ritka kötet!
1
13770.

Dr. Barna Balogh: Modern Magyar Lyrics. The first selected English edition of present-day Hungarian poems. With and introduction by Gyula de Pekár. London, 1934, Central European Literary Products. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Ritka kötet!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Erdős Renée: Az új sarj. Bp., 1923, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Későbbi egészvászon-kötésben.
1
13771.

Erdős Renée: Az új sarj. Bp., 1923, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Későbbi egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Navarrai Margit: Heptameron. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1124.) példány!
1
13772.

Navarrai Margit: Heptameron. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1124.) példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. I. kötet. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, foltos egészvászon-kötésben.
1
13773.

Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. I. kötet. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, foltos egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra. II. kötet Pest, 1854. Emich Gusztáv. 587 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
1
13774.

Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra. II. kötet Pest, 1854. Emich Gusztáv. 587 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
1
13775.

Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
W. G. Hardy: Ábrahám. Fordította Baktay Ervin.  Bp., é. n., Rózsavölgyi és társa. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
1
13776.

W. G. Hardy: Ábrahám. Fordította Baktay Ervin. Bp., é. n., Rózsavölgyi és társa. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révész Béla: Tündérek. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, javított nylkötésben, számozott (626.) bibliofil példány.
1
13777.

Révész Béla: Tündérek. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, javított nylkötésben, számozott (626.) bibliofil példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pásztori Múzsa. Görög bukolikus költők. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, selyemkötésben, számozott (70.) bibliofil példány. A borítótáblák megvetemedtek.
1
13778.

Pásztori Múzsa. Görög bukolikus költők. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, selyemkötésben, számozott (70.) bibliofil példány. A borítótáblák megvetemedtek.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse