Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 408
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1479114
13707
286
Károlyi Amy: -talan-telen. Bp., 1972, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. A szerző által dedikált! Jó állapotban.
1496848
13708
286
Wass Albert: Farkasverem. Bp., 1935, Révai. Kopott, sérült gerincű vászonkötésben. 1497094
13709
286
Silva, Jose: A Silva-módszer. Nyíregyháza, 1995, Start. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
1476611
13710
286
Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Bp., 1942, Dante. Harmadik kiadás. Korabeli amatőr bibliofil egészbőrkötésben. 1427206
13711
286
1495887
13712
286
[Szentimrényi Imre:] [A zene története, különös tekintettel a magyar és magyarországi zenére.] [Bp.], [é. n.], [szerzői]. Félvászon kötésben, címlapja hiányzik.
1496856
13713
286
Antall József élete képekben. Összeáll.: Antall Péter - Szebellédy Géza. Gyula, 1994, Tevan Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1497121
13714
286
Claire Kenneth [Kölcsey Kende Klára] 5 könyve: Éjszaka Kairóban; Randevú Rómában; Neonfény a Nílus felett; Holdfény Hawaiiban; Május Manhattanben. Bp., 1989-1990, Árkádia. Papírkötésben, jó állapotban.
1497154
13715
286
Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Bp., 1912, Franklin. Harmadik kiadás, Vadász Miklós illusztrációival. Későbbi, kopott félvászon kötésben, foltos lapokkal.
1495439
13716
286
Kéri Edit: Ki volt Görgei? Egy kémtörténet felfedezése. Kutatás meglepetésekkel. Bp., 1996, Dénes József. Papírkötésben, jó állapotban.
1495518
13717
286
3 db természetvédelmi könyv: Haraszthy László: Magyarország madarainak határozója (Bp., 1990); Papp József: Magyarország védett területei (Bp., 1975); Zákonyi Ferenc: A balatoni üdülőkörzet természeti értékei (Bp., é. n.). Papírkötésben, jó állapotban. 1372032
13718
286
Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. Jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF