Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Károlyi Amy: -talan-telen. Bp., 1972, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. A szerző által dedikált! Jó állapotban.
13707.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wass Albert: Farkasverem. Bp., 1935, Révai. Kopott, sérült gerincű vászonkötésben.
13708.

Rufpreis:
1 600 HUF

Silva, Jose: A Silva-módszer. Nyíregyháza, 1995, Start. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
13709.

Rufpreis:
800 HUF

Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Bp., 1942, Dante. Harmadik kiadás. Korabeli amatőr bibliofil egészbőrkötésben.
13710.

Rufpreis:
1 000 HUF

13711.

Rufpreis:
800 HUF

[Szentimrényi Imre:] [A zene története, különös tekintettel a magyar és magyarországi zenére.] [Bp.], [é. n.], [szerzői]. Félvászon kötésben, címlapja hiányzik.
13712.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antall József élete képekben. Összeáll.: Antall Péter - Szebellédy Géza. Gyula, 1994, Tevan Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13713.

Rufpreis:
800 HUF

Claire Kenneth [Kölcsey Kende Klára] 5 könyve: Éjszaka Kairóban; Randevú Rómában; Neonfény a Nílus felett; Holdfény Hawaiiban; Május Manhattanben. Bp., 1989-1990, Árkádia. Papírkötésben, jó állapotban.
13714.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk. Bp., 1912, Franklin. Harmadik kiadás, Vadász Miklós illusztrációival. Későbbi, kopott félvászon kötésben, foltos lapokkal.
13715.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kéri Edit: Ki volt Görgei? Egy kémtörténet felfedezése. Kutatás meglepetésekkel. Bp., 1996, Dénes József. Papírkötésben, jó állapotban.
13716.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db természetvédelmi könyv: Haraszthy László: Magyarország madarainak határozója (Bp., 1990); Papp József: Magyarország védett területei (Bp., 1975); Zákonyi Ferenc: A balatoni üdülőkörzet természeti értékei (Bp., é. n.). Papírkötésben, jó állapotban.
13717.

Rufpreis:
1 400 HUF

Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. Jó állapotban.
13718.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF