https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona II. kötet. E-Kéz. A modern üzleti élet enciklopédiája. Szerkeszti dr. Schack Béla. Bp., 1930. Kiadói papírkötésben, a gerinc foltos, ázott. Tulajdonosi pecséttel.
1
13803.

Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona II. kötet. E-Kéz. A modern üzleti élet enciklopédiája. Szerkeszti dr. Schack Béla. Bp., 1930. Kiadói papírkötésben, a gerinc foltos, ázott. Tulajdonosi pecséttel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Kálmán válogatott költeményei. Bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, picit kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
1
13804.

Tóth Kálmán válogatott költeményei. Bevezetéssel ellátta Endrődi Sándor. Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, 1902, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, picit kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Josef Opatosuh: Mordecháj, az erdei zsidó. Fordította: H. Ádám Géza. Budapest, é.n., Tábor. Kiadói foltos egészvászon kötés.
1
13805.

Josef Opatosuh: Mordecháj, az erdei zsidó. Fordította: H. Ádám Géza. Budapest, é.n., Tábor. Kiadói foltos egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Thurzó Gábor: József és Putifárné. Budapest, 1961, Magvető. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, a borítója foltos. Első kiadás. A szerző által dedikált.
1
13806.

Thurzó Gábor: József és Putifárné. Budapest, 1961, Magvető. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, a borítója foltos. Első kiadás. A szerző által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
John Buchan: A fekete császár. Fordította Dr. Turchányi Tihamér. Azary Prihoda Alajos eredeti rajzaival. Bp., 1922, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kiadói viseltes illusztrált papír védőborítóban. Jó állapotban.
1
13807.

John Buchan: A fekete császár. Fordította Dr. Turchányi Tihamér. Azary Prihoda Alajos eredeti rajzaival. Bp., 1922, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kiadói viseltes illusztrált papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Genius kis lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kiadói foltos egészvászon kötés, laza fűzéssel, kissé sérült kötéssel.
1
13808.

Genius kis lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kiadói foltos egészvászon kötés, laza fűzéssel, kissé sérült kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pásztor József: Ameddig a kemény füstöl. Bp., é.n, Légrády-Testvérek. Kiadói kisé szakadozott, kissé foltos papírborítóban.
1
13809.

Pásztor József: Ameddig a kemény füstöl. Bp., é.n, Légrády-Testvérek. Kiadói kisé szakadozott, kissé foltos papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A legvitézebb kozákkapitány Tárász Bulyba rendkivüli élete. Gogoly regényéből az ifjuság számára átdolgozta Szalacsy Károly. Bp., 1938, Rekord Könyvkiadó. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, és az elülső borítóra kasírozták, kissé laza fűzéssel.
1
13810.

A legvitézebb kozákkapitány Tárász Bulyba rendkivüli élete. Gogoly regényéből az ifjuság számára átdolgozta Szalacsy Károly. Bp., 1938, Rekord Könyvkiadó. Első kiadás. Átkötött félvászon kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, és az elülső borítóra kasírozták, kissé laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hugo Victor: 1793 I-III. Hernani. Fordította: Sziklay János, Kardos László. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.
1
13811.

Hugo Victor: 1793 I-III. Hernani. Fordította: Sziklay János, Kardos László. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hugo Victor: A nevető ember I-IV. Fordította: Németh Andor. Bevezetéssel ellátta Benedek Marcell. Az Ismertető tanulmányt írta Pünkösti Andor. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.
1
13812.

Hugo Victor: A nevető ember I-IV. Fordította: Németh Andor. Bevezetéssel ellátta Benedek Marcell. Az Ismertető tanulmányt írta Pünkösti Andor. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hugo Victor: Izlandi Han I-II. Egy halálraitélt utolsó napja. Claude Gueux. Fordította: Németh Andor, Csillay Kálmán, Sztrokay Kálmán. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.
1
13813.

Hugo Victor: Izlandi Han I-II. Egy halálraitélt utolsó napja. Claude Gueux. Fordította: Németh Andor, Csillay Kálmán, Sztrokay Kálmán. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
F(erdinand) Schulthess: Svensk-Fransk Ordbok. Stockholm, 1903, P.A. Norstedt & Söners. Kiadói kissé kopottas egészvászon, festett lapélekkel, svéd és francia nyelven, jó állapotban./ Linenbinding, in swedish and french language.
1
13814.

F(erdinand) Schulthess: Svensk-Fransk Ordbok. Stockholm, 1903, P.A. Norstedt & Söners. Kiadói kissé kopottas egészvászon, festett lapélekkel, svéd és francia nyelven, jó állapotban./ Linenbinding, in swedish and french language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse