Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

A Remekírók Képes Könyvtára sorozat 6 kötete: Firdúszi: A Sahnáméból; Goethe drámai műveiből. Faust, Iphigenia Taurisban.; Moliere remekei 1-2. köt.; Giacomo Leopardi összes lyrai versei / Alfred de Musset válogatott költeményei; Tóth Kálmán válogatott költeményei. Bp., é. n., Lampel. Gazdagon díszített vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
13839.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Bögözi] Kádár János: Felleg alatt. Versek. Bukarest, 1977, Kriterion. A szerző által dedikált példány! Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13840.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szilágyi Gyürgy: Nem lehet letenni. Bp., 1994, Hungarus. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.
13841.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ben Byön Deloc: Az ember részei. h.n., 2003, Kalkuter. Kiadói kartonált papírkötés.
13842.

Rufpreis:
1 000 HUF

13843.

Rufpreis:
1 800 HUF

13844.

Rufpreis:
1 000 HUF

13845.

Rufpreis:
2 000 HUF

13846.

Rufpreis:
2 000 HUF

13847.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13848.

Rufpreis:
2 800 HUF

13849.

Rufpreis:
1 200 HUF

Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Kiadói színes, illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, számos szövegközti képpel illusztrálva, márványozott lapélekkel, a gerince kissé sérült, a borítója kissé kopottas.
13850.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF