Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

G.K. Chesterton: Ember aki csütörtök volt (Lidércnyomás), Békéscsaba, 1918, Tevan. Tulajdonosi szignóval, vászonkötésben, ragasztott papírborítóval.
13899.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Badics Ferenc: Gaál József élete és munkái. Budapest, 1881, Aigner Lajos. Átkötött félvászon kötés, kopottas, viseltes borítóval, foltos.
13900.

Rufpreis:
2 000 HUF

13901.

Rufpreis:
1 800 HUF

13902.

Rufpreis:
1 000 HUF

Két kötet az Új Elzevír Könyvtárból; Thomas Mann: Az elcserélt fejek. Új Elzevír Könyvtár 1. Fordította: Horvát Henrik. Az illusztrációkat Kondor Lajos rajzolta. 1980. számú példány. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötés, 235 p. Thomas Mann: A törvény. Új Elzevír Könyvtár 2. Fordította: Vajda Endre. Drahos István fametszeteivel illusztrálva. Budapest, 1958, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötés, 172 p. A borítók kopottak.  Drahos István eredeti fametszeteivel. Sorszámozott, bibliofil kiadás egészbőr kötésben. Bp., 1958, Magyar Helikon, (pár lap kijár)
13903.

Rufpreis:
1 800 HUF

13904.

Rufpreis:
2 000 HUF

13905.

Rufpreis:
2 000 HUF

13906.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

13907.

Rufpreis:
800 HUF

Nyírő József: Az én népem. Budapest, 1936, Révai. Kiadói félhalina kötés, jó állapotban.
13908.

Rufpreis:
1 400 HUF

13909.

Rufpreis:
1 000 HUF

13910.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF