Surányi Miklós: Trianoni páva - A gyujtogató. Surányi Miklós Műveinek Emlékkiadása I. Budapest, 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-T. Számozott, 381. példány! Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, 162+87 p. A gerince sérült, viseltes!
Két kötet az Új Elzevír Könyvtárból; Thomas Mann: Az elcserélt fejek. Új Elzevír Könyvtár 1. Fordította: Horvát Henrik. Az illusztrációkat Kondor Lajos rajzolta. 1980. számú példány. Budapest, 1957, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötés, 235 p. Thomas Mann: A törvény. Új Elzevír Könyvtár 2. Fordította: Vajda Endre. Drahos István fametszeteivel illusztrálva. Budapest, 1958, Magyar Helikon. Kiadói félbőr kötés, 172 p. A borítók kopottak. Drahos István eredeti fametszeteivel. Sorszámozott, bibliofil kiadás egészbőr kötésben. Bp., 1958, Magyar Helikon, (pár lap kijár)
Eötvös József összes regényei. A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.Voinovich Géza előszavával. Budapest, 1937, Révai. 328+535+536+326 p. Egybekötve, Kissé kopottas, foltos, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.