https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 408
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1429159
13935
286
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdélyi József: Villám és virág. Versek. Budapest, é.n. (1941), Turul, 268 p. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel, picit foltos borítóval. Első kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1377217
13936
286
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. Színes, rajzos kiadói papírborítóban. Pár lap kijár, pár lapja szakadt, a gerince szakadozott és kopott.
Das Lot is nicht erreichbar
1440336
13937
286
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kresz Mária: Népi szűcsmunka. Bp., 1979, Corvina (Magyar népművészet 9). Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1440211
13938
286
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pintér Jenő: Magyar kereskedők nyelvvédő könyve. Bp., 1938, Kissé foltos papírkötésben, borítója elválik, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1440285
13939
286
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty összes munkái. Rend.: Gyulai Pál. 7. köt. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1464317
13940
286
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tallár Ferenc: A szabadság és az európai tradíció. Bp., 1999, Atlantisz. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1464238
13941
286
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Wohlfart Zoltán: Az újholdas nyári napforduló pogány kori emlékei Felcsíkon. Kopjafa helyett. Bp., 2005, Magyar Ház Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1464344
13942
286
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Musil, Robert: Törless iskolaévei. Három elbeszélés. Bp., 1965, Európa. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1440328
13943
286
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Beke György: Csángó passió. Bp., 1988, Európa. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1468317
13944
286
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bertha Zoltán: Világképteremető enciklopédizmus. Tanulmányok Németh Lászlóról. Bp., 2005, Kairosz. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
Das Lot is nicht erreichbar
1433091
13945
286
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., [2005], Duna Könyvkiadó. A szerző által dedikált példány! Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1427503
13946
286
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A könyvtári munka albuma. Összeállította Gerő Gyula és Sallai István. Rajzolta Kaszás Gyula. Budapest, 1954, Művelt Nép Könyvkiadó, 24 p. Kiadói szakadozott, foltos mappa, kissé viseltes állapotban, intézményi bélyegzővel. De a lapok hiánytalanok, és jó állapotban vannak. Megjelent 1200 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse