Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 408

13935.

Rufpreis:
2 000 HUF

13936.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kresz Mária: Népi szűcsmunka. Bp., 1979, Corvina (Magyar népművészet 9). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13937.

Rufpreis:
800 HUF

Pintér Jenő: Magyar kereskedők nyelvvédő könyve. Bp., 1938, Kissé foltos papírkötésben, borítója elválik, egyébként jó állapotban.
13938.

Rufpreis:
800 HUF

13939.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tallár Ferenc: A szabadság és az európai tradíció. Bp., 1999, Atlantisz. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13940.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wohlfart Zoltán: Az újholdas nyári napforduló pogány kori emlékei Felcsíkon. Kopjafa helyett. Bp., 2005, Magyar Ház Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
13941.

Rufpreis:
1 800 HUF

Musil, Robert: Törless iskolaévei. Három elbeszélés. Bp., 1965, Európa. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13942.

Rufpreis:
1 000 HUF

Beke György: Csángó passió. Bp., 1988, Európa. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13943.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bertha Zoltán: Világképteremető enciklopédizmus. Tanulmányok Németh Lászlóról. Bp., 2005, Kairosz. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
13944.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., [2005], Duna Könyvkiadó. A szerző által dedikált példány! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13945.

Rufpreis:
1 000 HUF

13946.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF