Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

10182.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Rausch jelzéssel: Betakarítás. Olaj, karton, üvegezett keretben,  12×16 cm
10183.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Remsey jelzéssel: Cafe Olympia. Olaj, falemez, sérült, 70×58 cm
10184.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Réti Mátyás (1922-2002): Fasor. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×30  cm
10185.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rézmányi jelzéssel: Jaj egy tigris 1-4. Akvarell, papír, 18×28 cm (4×)
10186.

Rufpreis:
10 000 HUF

10187.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rimini jelzéssel: Halászok. Olaj vászon, keretben, 30×40 cm
10188.

Rufpreis:
12 000 HUF

Román János (?-): Ház részlet. Akvarel-ceruza, papír, jelzett, sérült, 45×30 cm
10189.

Rufpreis:
800 HUF

Roth jelzéssel: Falusi utca. Olaj, falemez, sérült, 60×46 cm
10190.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10191.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10192.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Rudnay Gyula (1878-1957): Holdtölte. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 14x12 cm
10193.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF