Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1366244
10182
270
Prihoda István (1891-1965): Áhítat. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×23 cm
1363521
10183
270
Rausch jelzéssel: Betakarítás. Olaj, karton, üvegezett keretben, 12×16 cm 1361248
10184
270
Remsey jelzéssel: Cafe Olympia. Olaj, falemez, sérült, 70×58 cm
1360385
10185
270
Réti Mátyás (1922-2002): Fasor. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×30 cm 1360836
10186
270
Rézmányi jelzéssel: Jaj egy tigris 1-4. Akvarell, papír, 18×28 cm (4×)
1334924
10187
270
R.G. jelzéssel: Csőszház. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 10×8 cm
1363047
10188
270
Rimini jelzéssel: Halászok. Olaj vászon, keretben, 30×40 cm
1366412
10189
270
Román János (?-): Ház részlet. Akvarel-ceruza, papír, jelzett, sérült, 45×30 cm
1359854
10190
270
14000
Roth jelzéssel: Falusi utca. Olaj, falemez, sérült, 60×46 cm 1306446
10191
270
50000
1214998
10192
270
5500
Rubint Ábrahám Péter (1955-2014): Fehér vitorlás. Vegyes technika, karton, keretben, 27×21 cm
1362652
10193
270
Rudnay Gyula (1878-1957): Holdtölte. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, 14x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF