Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

Ruszkay György (1930-1990): Grafikák. Vegyes technika, papír, 12 db jelzett, 22x15 és 21x30 cm
10194.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

Ruszkay György (1930-1990): Grafikák. Vegyes technika, papír, 7 db jelzett, 22x15 és 21x30 cm
10195.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm
10196.

Rufpreis:
1 200 HUF
15

10197.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm
10198.

Rufpreis:
1 800 HUF

10199.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sampan jelzéssel: Kunyhók, olaj, vászon, 23,5×28,5 cm
10200.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sándor Zsuzsa (?-): Világokat igazgatok. Papírmetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×25 cm
10201.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10202.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10203.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10204.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Schönberger jelzéssel: Épületek a tájban. Olaj, papír, üvegezett keretben, 49×40 cm
10205.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF