Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1364548
10194
270
Ruszkay György (1930-1990): Grafikák. Vegyes technika, papír, 12 db jelzett, 22x15 és 21x30 cm 1364541
10195
270
Ruszkay György (1930-1990): Grafikák. Vegyes technika, papír, 7 db jelzett, 22x15 és 21x30 cm 1362592
10196
270
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm 1362590
10197
270
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23,5 cm 1366886
10198
270
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1366880
10199
270
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből, algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24,5×18,5 cm 1366861
10200
270
Sampan jelzéssel: Kunyhók, olaj, vászon, 23,5×28,5 cm
1364532
10201
270
4600
Sándor Zsuzsa (?-): Világokat igazgatok. Papírmetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×25 cm 1246309
10202
270
14000
1246247
10203
270
14000
1246354
10204
270
14000
1366202
10205
270
Schönberger jelzéssel: Épületek a tájban. Olaj, papír, üvegezett keretben, 49×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF