Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1362576
10145
270
Frans Masereel (1889-1972): Háborúban. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 34x24 cm 1365633
10146
270
22000
Mácsai jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, keretben, 66×96 cm
1365435
10147
270
Márffy jelzéssel: Lila hegy. Olaj, farost, 60×75 cm
1365651
10148
270
Márffy jelzéssel: Dombos táj. Olaj, farost, 33×47 cm 1366869
10149
270
MCP jelzéssel: Tájkép. Olaj, falemez, foltos, keretben, 29×55 cm 1365441
10150
270
MCP jelzéssel: Mediterrán táj. Olaj, falemez, sérült, 53×75 cm 1365439
10151
270
MCP jelzéssel: Táj lovassal. Olaj, falemez, 43×72 cm 1365655
10152
270
MCP jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, vászon, 32×42 cm 1286985
10153
270
13000
1365659
10154
270
Mészöly jelzéssel: Szekér az úton. Olaj, vászon, sérült, 50×34 cm 1338329
10155
270
4600
Miklós István (1898-?): Utcarészlet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×43 cm
1367493
10156
270
Mikola jelzéssel: Város határ. Olaj, karton, keretben, 45×65 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF