Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

Frans Masereel (1889-1972): Háborúban. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 34x24 cm
10145.

Rufpreis:
1 200 HUF
15

Mácsai jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, keretben,   66×96 cm
10146.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Márffy jelzéssel: Lila hegy. Olaj, farost, 60×75 cm
10147.

Rufpreis:
12 000 HUF

Márffy jelzéssel: Dombos táj. Olaj, farost, 33×47 cm
10148.

Rufpreis:
3 000 HUF

MCP jelzéssel: Tájkép. Olaj, falemez, foltos, keretben, 29×55 cm
10149.

Rufpreis:
12 000 HUF

MCP jelzéssel: Mediterrán táj. Olaj, falemez, sérült, 53×75 cm
10150.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

MCP jelzéssel: Táj lovassal. Olaj, falemez, 43×72 cm
10151.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

MCP jelzéssel: Dombos vidék. Olaj, vászon, 32×42 cm
10152.

Rufpreis:
4 000 HUF

10153.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Mészöly jelzéssel: Szekér az úton. Olaj, vászon, sérült, 50×34 cm
10154.

Rufpreis:
3 000 HUF

Miklós István (1898-?): Utcarészlet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×43 cm
10155.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Mikola jelzéssel: Város határ. Olaj, karton, keretben,  45×65 cm
10156.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF