Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1316054
270
Antal Irén (1903-1999): Modell, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 26,5×14 cm 1306131
10001
270
1316067
10002
270
1366873
10003
270
ÁB jelzéssel: Miki egér húsvéti üdvözlete, vegyes technika, papír, 20,5×30 cm 1234305
10004
270
Ács jelzéssel: Házak. Tempera, karton, 18×27 cm 1366231
10005
270
Ámos jelzéssel: Házak. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 26×40 cm
1365605
10006
270
Ámos Imre (1907-1944): Vázlatlap. Kőbányai János:Szolnoki vázlatfüzet. Reprint nyomat, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm
1364239
10007
270
Bakonyi jelzéssel: Kettős portré. Olaj, vászon, keretben, 46×35 cm 1365597
10008
270
Balla jelzéssel: Téli utca. Olaj, vászon, 42×50 cm
1360253
10009
270
Balla jelzéssel: Faluhatár. Olaj, falemez, 45×61 cm
1367529
10010
270
Barcsay jelzéssel: Női fej. Szén, papír, üvegezett keretben, 59×45 cm 1366198
10011
270
Barcsay jelzéssel: Pár. Olaj, farost, keretben, 61×63 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF