Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1288588
10024
270
Biró jelzéssel: Jegygyűrűs csendélet. Olaj, farost, üvegezett keretben, 33×43 cm 1365163
10025
270
Bíró Gábor (1947-): Templom köz. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×24 cm
1360916
10026
270
Bíró Gábor (1947-): Vonat. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×35 cm
1269913
10027
270
1364361
10028
270
Biró Ilona (1920-2010): Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×26 cm
1368069
10029
270
Bodnár jelzéssel: Házak a patakparton. Olaj, vászon, 36x45 cm
1365615
10030
270
Boromisza jelzéssel: Ló és gazdája. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 32×41 cm
1356738
10031
270
Borsos Miklós: Tél. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
1365637
10032
270
Borsos Miklós (1906-1990): Rege. Rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm
1309778
10033
270
Börtsök jelzéssel: Erdős vidék. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×16 cm 1360750
10034
270
Conrad Gyula (1877-1959): Parasztcsalád. Fametszet, dúcon jelzett, papír, 16x11cm 1360428
10035
270
Csabai jelzéssel: Ház a téli tájban. Olaj, vászon, sérült keretben, 50×70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF