Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

10036.

Rufpreis:
1 400 HUF

Csanády András(1929-): Öreg kapu. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20x29 cm
10037.

Rufpreis:
1 000 HUF

Császy Béla (?-?): Nyársazás a tábortűznél. Vegyes technika, karton,  sérült, 56×72 cm
10038.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cserna jelzéssel: Arab utca részlet. Olaj, falemez, foltos, 37×53 cm
10039.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dévényi János (1956-): Kettőzött formák. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45×22 cm
10040.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dézsi Éva (1929-): Kiránduló. Olaj, farost, jelzett,  üvegezett keretben, 9×13 cm
10041.

Rufpreis:
1 400 HUF

Drahos István (1895-1968):  1938 Karácsony,  fametszet, papír, jelzett, kartonra ragasztva,  9x5,5cm
10042.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dudás Jenő (1902-1991): Tihanyi kondásház. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm
10043.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Élesdy István (1912-1987): Faluszéle. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
10044.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975): Elhagyatva. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, képméret:29x40 cm
10045.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ék Sándor (1902-1975): Memento. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Paszpartuban, képméret:28x45 cm
10046.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10047.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF