Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1260118
10036
270
1368098
10037
270
Csanády András(1929-): Öreg kapu. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20x29 cm 1320016
10038
270
Császy Béla (?-?): Nyársazás a tábortűznél. Vegyes technika, karton, sérült, 56×72 cm
1366875
10039
270
Cserna jelzéssel: Arab utca részlet. Olaj, falemez, foltos, 37×53 cm 1364626
10040
270
Dévényi János (1956-): Kettőzött formák. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45×22 cm 1312785
10041
270
Dézsi Éva (1929-): Kiránduló. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 9×13 cm 1298870
10042
270
Drahos István (1895-1968): 1938 Karácsony, fametszet, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 9x5,5cm
1292648
10043
270
5500
Dudás Jenő (1902-1991): Tihanyi kondásház. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm
1364642
10044
270
Élesdy István (1912-1987): Faluszéle. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
1312545
10045
270
Ék Sándor (1902-1975): Elhagyatva. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, képméret:29x40 cm
1312530
10046
270
Ék Sándor (1902-1975): Memento. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Paszpartuban, képméret:28x45 cm
1312551
10047
270
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF