Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1365179
10060
270
Ferenczy István (1792-1856). Szerk.: Štefan Kováč. Rimaszombat, 1992, Gemerské múzeum. A művész 12 rézkarcának reprodukciójával, magyar-szlovák kétnyelvű kiadvány. Papír mappában, jó állapotban. 1341955
10061
270
1258424
10062
270
Fodor jelzéssel: Gyerekek az esernyő alatt. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm
1250184
10063
270
1366226
10064
270
Frank jelzéssel: Kávédaráló. Olaj, falemez, 30×58 cm 1288639
10065
270
Füzesséry jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, karton (sérült), jelzett, keretben, 50×34 cm 1368063
10066
270
Gaál Domonkos (1940-2009): Erdélyi emlék. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül, 17×25 cm 1268048
10067
270
Gaál Domonkos (1940-2009): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×26 cm 1360919
10068
270
Gácsi Mihály (1926-1987): Halász. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1253914
10069
270
Gerő jelzéssel: Kiöntő. Akvarell, papír, fa keretben, jelzett, 23x17 cm
1314701
10070
270
1344621
10071
270
Gombás jelzéssel: Belvárosi háztetők. Olaj, karton, apró sérüléssel, 24×28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF