Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

Hegyi György (1922-2001): Kettesben. Olaj, karton, jelzett, 27×40 cm
10084.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Ofszet, papír, jelzett, 29x24 cm
10085.

Rufpreis:
1 000 HUF

10086.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heyer jelzéssel: Cica. Olaj, karton, keretben, 40×50 cm
10087.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Hiller Ágoston (?-?): Tónál, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 33×48 cm
10088.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hiller Ágoston (?-?): Vízpart, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 33,5×48,5 cm
10089.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hincz jelzéssel: Csók. Olaj, farost, jelzett, foltos, 55×54 cm
10090.

Rufpreis:
12 000 HUF

Holtz jelzéssel: Balatonakali part. Olaj, farost, keretben, 71×47 cm
10091.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Horváth jelzéssel: Mátyás-templom, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 11×9 cm
10092.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

Iglay József (1905-1980): Eső után, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5×40 cm
10093.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10094.

Rufpreis:
35 000 HUF
94,85
109,38

10095.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF