Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1365146
10084
270
Hegyi György (1922-2001): Kettesben. Olaj, karton, jelzett, 27×40 cm 1362679
10085
270
Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Ofszet, papír, jelzett, 29x24 cm 1362678
10086
270
Herman Lipót (1884-1972): Vázlatok. Ofszet, papír, jelzett, 29x24 cm 1309852
10087
270
7500
Heyer jelzéssel: Cica. Olaj, karton, keretben, 40×50 cm
1365621
10088
270
Hiller Ágoston (?-?): Tónál, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 33×48 cm 1365629
10089
270
Hiller Ágoston (?-?): Vízpart, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 33,5×48,5 cm 1366866
10090
270
Hincz jelzéssel: Csók. Olaj, farost, jelzett, foltos, 55×54 cm 1328252
10091
270
7500
Holtz jelzéssel: Balatonakali part. Olaj, farost, keretben, 71×47 cm 1363983
10092
270
Horváth jelzéssel: Mátyás-templom, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 11×9 cm 1359585
10093
270
8500
Iglay József (1905-1980): Eső után, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5×40 cm
1306232
10094
270
35000
1306108
10095
270
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF