Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1366229
10096
270
Jándi jelzéssel: Kórus. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×41 cm
1201257
10097
270
4600
Jánossy jelzéssel: Lány mandolinnal. Olaj, karton, 34×24 cm
1352767
10098
270
JP jelzéssel: Sikoly. Olaj, papír, 39×29 cm
1361241
10100
270
14000
Kassák jelzéssel: Törések. Olaj, fa tábla, 65×46 cm
1303171
10101
270
Kádas István (1941-): Ellopott lovak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×39 cm 1367486
10102
270
22000
Kádár jelzéssel: Női félakt. Olaj, vászon, 90×70 cm 1365415
10103
270
Kádár jelzéssel: Nő galambbal, olaj, farost, 54×42,5 cm
1365422
10104
270
Kádár jelzéssel: Nők, olaj, karton, 50×70 cm 1336718
10105
270
6500
Kádár jelzéssel: Alakok lovakkal. Tempera, karton, 64×53 cm 1336695
10106
270
8500
Kádár jelzéssel: Téli utcasor. Olaj, vászon, 50×32 cm
1360259
10107
270
Kádár jelzéssel: Modell. Tus, papír, üvegezett keretben, 18×10 cm 1360317
10108
270
Kádár jelzéssel: Női arc. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 17 ×13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF