Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

Jándi jelzéssel: Kórus. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×41 cm
10096.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jánossy jelzéssel: Lány mandolinnal. Olaj, karton, 34×24 cm
10097.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

JP jelzéssel: Sikoly. Olaj, papír, 39×29 cm
10098.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kassák jelzéssel: Törések. Olaj, fa tábla, 65×46 cm
10100.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kádas István (1941-): Ellopott lovak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×39 cm
10101.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kádár jelzéssel: Női félakt. Olaj, vászon, 90×70 cm
10102.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kádár jelzéssel: Nő galambbal, olaj, farost, 54×42,5 cm
10103.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kádár jelzéssel: Nők, olaj, karton, 50×70 cm
10104.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kádár jelzéssel: Alakok lovakkal. Tempera, karton, 64×53 cm
10105.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Kádár jelzéssel: Téli utcasor. Olaj, vászon, 50×32 cm
10106.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Kádár jelzéssel: Modell. Tus, papír, üvegezett keretben, 18×10 cm
10107.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kádár jelzéssel: Női arc. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 17 ×13 cm
10108.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF