Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Madárijesztő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×30 cm
10121.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Komlós István (?-?) : Falusi udvar, olaj, farost, jelzés nélkül, 49,5×54,5 cm
10123.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kondor jelzéssel: Akt kutyával. Vegyes technika, fólia, 45×83 cm
10124.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): Krúdy-illusztráció, színezett rézkarc, papír, jelzett, plexizett fa keretben, 29,5×23 cm
10125.

Rufpreis:
4 000 HUF

Konecsni György (1908-1970): Balaton. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
10126.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10127.

Rufpreis:
1 400 HUF

Koszta Rozália (1925-1994): Olympiai emlék II. Művészi nyomat, papír, jelzett, 35x50 cm
10128.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Kováts jelzéssel: Női arckép. Olaj, farost, 28x22 cm
10129.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kozma jelzéssel: Pár népviseletben. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 24×17 cm
10130.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kónya Zoltán (1891-?): Inka-Tinta, reklámterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 12x9 cm
10131.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kónya Zoltán (1891-?): Furnir Diorámakép. Vegyes technika, papír, jelzett, hajtott, szakadással, 16x35 cm
10132.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF