Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1364537
10121
270
8500
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Madárijesztő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×30 cm
1068004
10122
270
1359561
10123
270
Komlós István (?-?) : Falusi udvar, olaj, farost, jelzés nélkül, 49,5×54,5 cm
1293758
10124
270
Kondor jelzéssel: Akt kutyával. Vegyes technika, fólia, 45×83 cm
1365189
10125
270
Kondor Lajos (1926-2006): Krúdy-illusztráció, színezett rézkarc, papír, jelzett, plexizett fa keretben, 29,5×23 cm 1314837
10126
270
Konecsni György (1908-1970): Balaton. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
1320402
10127
270
1287476
10128
270
9500
Koszta Rozália (1925-1994): Olympiai emlék II. Művészi nyomat, papír, jelzett, 35x50 cm
1364162
10129
270
Kováts jelzéssel: Női arckép. Olaj, farost, 28x22 cm 1268025
10130
270
Kozma jelzéssel: Pár népviseletben. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 24×17 cm
1365368
10131
270
Kónya Zoltán (1891-?): Inka-Tinta, reklámterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 12x9 cm 1365381
10132
270
Kónya Zoltán (1891-?): Furnir Diorámakép. Vegyes technika, papír, jelzett, hajtott, szakadással, 16x35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF