Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Szabadban, tempera, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
10170.

Rufpreis:
10 000 HUF

10171.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Orosz István (1951- ): Kézrajz. C-print, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×22 cm
10172.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Őszy jelzéssel: Balatoni kikötő, diófapác, papír, 15×20 cm
10173.

Rufpreis:
1 200 HUF

L. Paulowics jelzéssel: Virág cserépben, papír, rézkarc, jó állapotban, 28x19cm.
10174.

Rufpreis:
1 000 HUF

PCSVM jelzéssel: Fej. Pasztell, papír, keretben, 59×48 cm
10175.

Rufpreis:
2 800 HUF

PcsvM jelzéssel: Portré. pasztell, papír, 43×31 cm
10176.

Rufpreis:
800 HUF

Péter Mária (1904-1990): Margit híd. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×20 cm
10177.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pittner jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, sérült, 38×40 cm
10178.

Rufpreis:
2 800 HUF

Podolini jelzéssel: Vitorlás a házaknál. Olaj, vászon, 32×42 cm
10179.

Rufpreis:
5 000 HUF

Podolini jelzéssel: Munka. Olaj, karton, sérült, 34x42 cm.
10180.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Pohl jelzéssel: Épület. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 18×25 cm
10181.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF