Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1359580
10170
270
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Szabadban, tempera, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
1246223
10171
270
5500
1364507
10172
270
9500
Orosz István (1951- ): Kézrajz. C-print, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×22 cm 1366904
10173
270
Őszy jelzéssel: Balatoni kikötő, diófapác, papír, 15×20 cm 1364902
10174
270
L. Paulowics jelzéssel: Virág cserépben, papír, rézkarc, jó állapotban, 28x19cm. 1306621
10175
270
PCSVM jelzéssel: Fej. Pasztell, papír, keretben, 59×48 cm
1285462
10176
270
PcsvM jelzéssel: Portré. pasztell, papír, 43×31 cm
1360024
10177
270
Péter Mária (1904-1990): Margit híd. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×20 cm 1272865
10178
270
Pittner jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, sérült, 38×40 cm 1336226
10179
270
Podolini jelzéssel: Vitorlás a házaknál. Olaj, vászon, 32×42 cm
1336778
10180
270
4600
Podolini jelzéssel: Munka. Olaj, karton, sérült, 34x42 cm.
1361030
10181
270
Pohl jelzéssel: Épület. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 18×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF