Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1367028
10072
270
Gondos István (?-): Csomag. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×20 cm
1215186
10073
270
Göldner Tibor (1929-): Önarckép. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×50 cm 1363962
10074
270
Gömöri Imre (1902-1969): Apuci kedvence, humoros fogászati karikatúra, tus, papír, hajtásnyomokkal, 18×25,5 cm
1296038
10075
270
3800
Götz jelzéssel: Elvtárs. Olaj, vászon, sérült, 70×50 cm
1366396
10076
270
Gúzás jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, 37×49 cm 1359748
10077
270
Gyarmati Ferenc (?-?): Pecázó. Olaj, karton, jelzett, 24×34 cm
1360779
10078
270
Győrik Ágnes (1990-): Baraka 1. Rézkarc, papír, jelzett, számozott ((III/VII), 25×17 cm
1360794
10079
270
Győrik Ágnes (1990-): Baraka 2. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (IV/VII), 25×17 cm
1345907
10080
270
Hadnagy László (1975-): Sziklás vidék. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 34×52 cm
1326646
10081
270
B. Hajdu László (1926-): Dunavecse. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 21×29 cm
1361238
10082
270
Hajós jelzéssel: Szénaboglya a kertben. Olaj, farost, sérült, 33×40 cm
1339894
10083
270
Hajos jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, falemez, 37×55 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF