https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1312578
10048
270
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Legyilkolva. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Hátoldalán Ék Sándor érdekes feljegyzésével. Paszpartuban, Képméret:30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1125202
10049
270
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Vörösgárdisták. Kőnyomat (lithográfia). Jelzett, képméret 55x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1125237
10050
270
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Szamuely Tibor Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 32x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1125246
10051
270
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Engels. Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 35x52 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1125242
10052
270
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Marx. Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 32x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1206439
10053
270
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Balett. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1056438
10054
270
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
1919 Ék (Leicht) Sándor, (Alex Kiel) (1902-1975): A művész felvételi rajzai, Uitz Béla proletár tanműhelyébe. Portré. Az 1972-es Műcsarnoki gyűjteményes kiállításon szerepelt mű. Ceruza, papír. Jelzett. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1056442
10055
270
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
1919 Ék (Leicht) Sándor, (Alex Kiel) (1902-1975): A művész felvételi rajzai, Uitz Béla proletár tanműhelyébe. Fej tanulmány. Az 1972-es Műcsarnoki gyűjteményes kiállításon szerepelt mű. Ceruza, papír. Jelzett. 30x40 cm paszpartuban
Das Lot is nicht erreichbar
1364242
10056
270
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fabók Gyula (1942- ): Ikon variáció. Tűzzománc fémlemezen, jelzett, fa keretben, 29×20 cm 1352776
10057
270
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkasházy jelzéssel: Fekete-vörös. Vegyes technika, papír-karton, 26×19 cm 1366512
10058
270
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkasházy jelzéssel: Cölöpök. Pasztell, papír, 30×19 cm 1366462
10059
270
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Fenyvesi Márta: (1956-): Titkos kert. Nyomat, papír, 9×6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse