Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet almákkal, vászon, olaj, 34x34 cm.
10291.

Rufpreis:
1 000 HUF
25

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet almákkal, körtével, és szőlővel, fatábla, olaj, kisebb kopásokkal, 20x30 cm.
10292.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Horgászat, olaj, karton, vetemedett, keretben, 19x28cm
10293.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Sziklás part, szitanyomat, 26/500,   paszpartuban üvegezett keretben, d:30cm
10294.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Fák, olaj, vászon, 30x40cm
10295.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti ház, olaj, vászon, 20x30cm
10296.

Rufpreis:
1 000 HUF
25

Ismeretlen alkotó: Varázs kard. Jelzett távol keleti rajz. Vegyes technika, papír, 22,5×17 cm
10297.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Terefere. Olaj, farost, keretben, 50×70 cm
10298.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Antik orosz ikon Szent Barabara élete, tojás tempera, fa tábla, 30×25 cm
10299.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Ismeretlen alkotó: Párizs. Nyomat-vegyes technika, farost, 25x51 cm
10300.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF