Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1344936
10279
270
24000
1345072
10280
270
Olvashatatlan jelzéssel: Akt háttal. Olaj, vászon, 70×50 cm 1367537
10281
270
Olvashatatlan jelzéssel: Havas hegycsúcs. Olaj, karton, 24×33 cm
1365666
10282
270
Olvashatatlan jelzéssel: Színpadi jelenet II. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 6×5 cm
1365669
10283
270
Olvashatatlan jelzéssel: Színpadi jelenet. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 6×5 cm
1365154
10284
270
Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparton, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 17×21,5 cm 1365148
10285
270
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 17,5×21,5 cm 1322619
10286
270
5500
Olvashatatlan jelzéssel: Mauzóleum a tó partján. Olaj, vászon, 59×79 cm 1291913
10287
270
Olvashatatlan jelzéssel: Nem jött a kedves. Olaj, farost, 40×31 cm 1281603
10288
270
Olvashatatlan jelzéssel: Templom házakkal. Pasztell, papír, 28×39 cm 1322694
10289
270
Olvashatatlan jelzéssel: A győri Karmelita templom 1942. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 43×34 cm
1307490
10290
270
Olvashatatlan jelzéssel: Páholyban. Linó, papír, üvegezett keretben, 18×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF