Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1364755
10255
270
Jelzés nélkül: Macskák a virágok között, vászon, olaj,40x30 cm. 1364759
10256
270
Jelzés nélkül: absztrakt vonalak és formák, vászon, olaj, 34x34 cm. 1364762
10257
270
Jelzés nélkül: absztrakt eper forma, vászon, olaj, 31x35 cm. 1364637
10258
270
Jelzés nélkül: Ülő női akt, szén, vászon, némileg sérült, 44x61 cm. 1364738
10259
270
Jelzés nélkül: Magányos fa vízparti tájjal, farost, tempera, fa képkeretben, 42x57 cm. A képkeret háta festékes. 1364804
10260
270
Jelzés nélkül: Fiú portré, fatábla, olaj, kisebb kopásokkal és sérülésekkel, 24x19 cm, 1364818
10261
270
Jelzés nélkül: Csendélet almákkal, és körtékkel, fatábla, olaj, kisebb kopásokkal, 23x29 cm. 1366391
10262
270
Jelzés nélkül: Épület. Olaj, vászon, 49×40 cm 1235080
10263
270
Jelzés nélkül: Arcok (6 db). Filc, karton, 7×4 cm 1366161
10264
270
Jelzés nélkül: Kéregető. Kollázs-olaj (dohány papírból), karton, üvegezett keretben, 34×49 cm
1300832
10265
270
Jelzés nélkül: Rókavadászat I-II., olaj, farost, üvegezett fa keretben, 12×18,5 cm
1363468
10266
270
Jelzés nélkül: Vándorló cigány család. Olaj, fa , üvegezett keretben, 19×23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF