Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

Jelzés nélkül: Macskák a virágok között, vászon, olaj,40x30 cm.
10255.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

Jelzés nélkül: absztrakt vonalak és formák, vászon, olaj, 34x34 cm.
10256.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Jelzés nélkül: absztrakt eper forma, vászon, olaj, 31x35 cm.
10257.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Ülő női akt, szén, vászon, némileg sérült, 44x61 cm.
10258.

Rufpreis:
1 000 HUF
35

Jelzés nélkül: Magányos fa vízparti tájjal, farost, tempera, fa képkeretben, 42x57 cm. A képkeret háta festékes.
10259.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Fiú portré, fatábla, olaj, kisebb kopásokkal és sérülésekkel, 24x19 cm,
10260.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Jelzés nélkül: Csendélet almákkal, és körtékkel, fatábla, olaj, kisebb kopásokkal, 23x29 cm.
10261.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Épület. Olaj, vászon, 49×40 cm
10262.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzés nélkül: Arcok (6 db). Filc, karton, 7×4 cm
10263.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Kéregető. Kollázs-olaj (dohány papírból), karton, üvegezett keretben, 34×49 cm
10264.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzés nélkül: Rókavadászat I-II., olaj, farost, üvegezett fa keretben, 12×18,5 cm
10265.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Vándorló cigány család. Olaj, fa , üvegezett keretben, 19×23 cm
10266.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF