Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

10206.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Sikuta jelzéssel: Nyaraló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 37×43 cm
10207.

Rufpreis:
2 000 HUF

Soproni jelzéssel: Pipázó cigánylány, papír, színezett litográfia, foltos, 32x25cm.
10209.

Rufpreis:
1 000 HUF

10210.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10211.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Sugár Gábor (1976- ): Réti sas. Akril, vászon, jelzett, 70×50 cm
10212.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10213.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré, szén, papír, jelzett, 70×50 cm
10214.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szappan jelzéssel: Könyörgés. Olaj, farost, sérült, 53×65 cm
10215.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szántó jelzéssel: Alvó nő. Pasztell, papír, 33×44 cm
10216.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Szántó jelzéssel: Cicák. Tus, papír, üvegezett keretben, foltos,  14×12 cm
10217.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szász jelzéssel: Arc. Tus, papír, 9×8 cm
10218.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF