Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1329842
10206
270
7500
1309735
10207
270
Sikuta jelzéssel: Nyaraló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 37×43 cm 1364942
10209
270
Soproni jelzéssel: Pipázó cigánylány, papír, színezett litográfia, foltos, 32x25cm.
1297280
10210
270
1202633
10211
270
24000
1309368
10212
270
Sugár Gábor (1976- ): Réti sas. Akril, vászon, jelzett, 70×50 cm
1272981
10213
270
1359539
10214
270
Szabó Zoltán (1929-2014): Férfi portré, szén, papír, jelzett, 70×50 cm 1313675
10215
270
Szappan jelzéssel: Könyörgés. Olaj, farost, sérült, 53×65 cm 1342486
10216
270
7500
Szántó jelzéssel: Alvó nő. Pasztell, papír, 33×44 cm
1335171
10217
270
Szántó jelzéssel: Cicák. Tus, papír, üvegezett keretben, foltos, 14×12 cm 1359690
10218
270
Szász jelzéssel: Arc. Tus, papír, 9×8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF