Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1362629
10231
270
Töreky Ferenc (1922-): A bűn fája. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 31×30 cm 1362626
10232
270
Töreky Ferenc (1922-): Vágyak. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 31×30 cm 1297287
10233
270
1363353
10234
270
Varga jelzéssel: Üvöltő. Olaj, farost, keretben, 28×31 cm
1332018
10235
270
Vastag jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, 15×11 cm
1326693
10236
270
Váci András (1926- ): Haza temetőben. Linó, papír, jelzett, 15×10 cm
1367508
10237
270
Vörös jelzéssel: Háztetők. Olaj, karton, 53×56 cm 1364287
10238
270
Zádor István (1882-1963): Kolduló hegedűs. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kereteben, 24×17 cm 1264303
10239
270
Zemplényi jelzéssel: Retro fiatalság. Vegyes technika, furnérlemez, 60×56 cm
1317247
10240
270
Zoltovány jelzéssel: Dinnyés csendélet. Tempera, selyem, üvegezett keretben, 31×50 cm
1338318
10241
270
4600
Zorkóczy jelzéssel: Táborozók. Akvarell, papír, 41×28 cm
1360325
10242
270
Zorkóczy jelzéssel: Turistaház. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 24×31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF