Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

Töreky Ferenc (1922-): A bűn fája. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 31×30 cm
10231.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

Töreky Ferenc (1922-): Vágyak. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 31×30 cm
10232.

Rufpreis:
1 400 HUF
9

10233.

Rufpreis:
6 000 HUF

Varga jelzéssel: Üvöltő. Olaj, farost, keretben, 28×31 cm
10234.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vastag jelzéssel: Női portré.  Ceruza, papír, 15×11 cm
10235.

Rufpreis:
800 HUF

Váci András (1926- ): Haza temetőben. Linó, papír, jelzett, 15×10 cm
10236.

Rufpreis:
800 HUF

Vörös jelzéssel: Háztetők. Olaj, karton,  53×56 cm
10237.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Kolduló hegedűs. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kereteben, 24×17 cm
10238.

Rufpreis:
6 000 HUF

10239.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zoltovány jelzéssel: Dinnyés csendélet. Tempera, selyem, üvegezett keretben, 31×50 cm
10240.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zorkóczy jelzéssel: Táborozók. Akvarell, papír, 41×28 cm
10241.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Zorkóczy jelzéssel: Turistaház. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben,  24×31 cm
10242.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF