Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1365378
10133
270
Kónya Zoltán (1891-?): Kabata Chocolat reklámterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 9x19 cm 1306328
10134
270
Krausz Albert (1892-1958): Virágcsendélet 1923. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×28 cm
1326679
10135
270
Kuncz jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, 26×37 cm
1288440
10136
270
Madarász Gyula (1935-2012): Régi házak. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×62 cm
1361641
10137
270
Makray János (1955-): Téli Balaton. Olaj, fa lemez, jelzett, keretben, 40×70 cm
1361647
10138
270
Makray János (1955-): Adria. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×80 cm
1361651
10139
270
Makray János (1955-): Badacsony. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm 1361971
10140
270
XX. sz, eleje: Margit jelzéssel: Téli tálkép. Olaj, vászon. Sérült keretben. 30x65 cm 1367573
10141
270
Marosán jelzéssel: Borospince. Olaj, farost, üvegezett keretben, 37×45
1361225
10142
270
Marosán jelzéssel: Ablaknál. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 18×12 cm
1362582
10143
270
Frans Masereel (1889-1972): Halálos vizeken. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 34x24 cm 1362583
10144
270
Frans Masereel (1889-1972): A halál tüze Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 34x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF