Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1242801
10109
270
26000
1306135
10110
270
1288464
10111
270
15000
Kárpáti Gusztáv (1941-2013): Bihari táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×50 cm 1215046
10112
270
5500
1359961
10113
270
Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, sérült, 45×61 cm 1359764
10114
270
Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, 33×47 cm 1360264
10115
270
Kmetty jelzéssel: Gereblyéző. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 48×30 cm 1365425
10116
270
Kmetty jelzéssel: Férfi portré, pasztell, papír, 61,5×42,5 cm 1365431
10117
270
Kmetty jelzéssel: Férfi háttal, pasztell, papír, 61,5×42,5 cm 1342482
10118
270
3800
Kohán jelzéssel: Utcai árusok. Olaj, farost, 25×39 cm
1342480
10119
270
Kohán jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 33×25 cm
1342478
10120
270
3800
Kohán jelzéssel: Kidőlt fa. Olaj, farost, 33×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF