Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

10109.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10110.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kárpáti Gusztáv (1941-2013): Bihari táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×50 cm
10111.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10112.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, sérült, 45×61 cm
10113.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, 33×47 cm
10114.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Gereblyéző. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 48×30 cm
10115.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Férfi portré, pasztell, papír, 61,5×42,5 cm
10116.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kmetty jelzéssel: Férfi háttal, pasztell, papír, 61,5×42,5 cm
10117.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kohán jelzéssel: Utcai árusok. Olaj, farost, 25×39 cm
10118.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kohán jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 33×25 cm
10119.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kohán jelzéssel: Kidőlt fa. Olaj, farost, 33×50 cm
10120.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF