Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

Baumgartner jelzéssel: Alpesi táj híddal. Olaj, vászon, sérült, keretben, 30×43 cm
10012.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bánfi jelzéssel: Vitorlások a mólónál. Olaj, karton, fa keretben, 23x32 cm
10013.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bánfi jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, fa keretben, 23x32 cm
10014.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bánfi jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karton, fa keretben, 23x32 cm
10015.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bálint jelzéssel: Fák a tó parton. Akvarell- tus, papír,  21×9 cm
10016.

Rufpreis:
1 200 HUF

10017.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bencze László (1907-1992): Szekerek. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23x39 cm
10018.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bene jelzéssel: Fák az útnál. Szén, papír, üvegezett keretben, 21×29 cm
10019.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berkes jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, 75×100 cm
10020.

Rufpreis:
6 000 HUF

Berkes jelzéssel: Utca részlet. Olaj, falemez, sérült, 48×69 cm
10021.

Rufpreis:
12 000 HUF
10

Berki Viola (1932-2001): Isztrián. Rézkarc 94/100, papír, jelzett, foltos, üvegezett keret 29×19 cm
10022.

Rufpreis:
8 000 HUF

10023.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF