Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1329044
10012
270
Baumgartner jelzéssel: Alpesi táj híddal. Olaj, vászon, sérült, keretben, 30×43 cm
1363861
10013
270
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a mólónál. Olaj, karton, fa keretben, 23x32 cm 1363866
10014
270
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, fa keretben, 23x32 cm 1363864
10015
270
Bánfi jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karton, fa keretben, 23x32 cm 1326184
10016
270
Bálint jelzéssel: Fák a tó parton. Akvarell- tus, papír, 21×9 cm 1298351
10017
270
1362612
10018
270
Bencze László (1907-1992): Szekerek. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 23x39 cm 1360356
10019
270
Bene jelzéssel: Fák az útnál. Szén, papír, üvegezett keretben, 21×29 cm 1365647
10020
270
Berkes jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, 75×100 cm
1359996
10021
270
Berkes jelzéssel: Utca részlet. Olaj, falemez, sérült, 48×69 cm 1345330
10022
270
Berki Viola (1932-2001): Isztrián. Rézkarc 94/100, papír, jelzett, foltos, üvegezett keret 29×19 cm
1320061
10023
270
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF