Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1365423
10157
270
Miskolczy Ferenc (1899-1994): Granada. Pasztell, papír, jelzett, 36x27 1224740
10158
270
Mohi jelzéssel: Férfi portré. Olaj, farost, 43×33 cm
1365610
10159
270
Molnár C. Pál (1894-1981): Kisvárosi éj. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×9 cm 1190124
10160
270
90000
1365445
10161
270
Nagy jelzéssel: Harcos nő. Olaj, karton, 68×44 cm 1365662
10162
270
Nagy jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, sérült, 46×54 cm
1365480
10163
270
Neogrády jelzéssel: Nyár, olaj, vászon, 60,5×80,5 cm 1365450
10164
270
Neogrády jelzéssel: Őzgida. Olaj, karton, keretben, 23×29 cm
1364354
10165
270
Németh jelzéssel: Emlékek. Olaj, farost, 59×41 cm
1316123
10167
270
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes akt, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23×11 cm 1306205
10168
270
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Párizsi apacs, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×29 cm 1112606
10169
270
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF