Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

Zorkóczy jelzéssel: Pipacs mező. Olaj, vászon, 76×119 cm
10243.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay II. jelzéssel 5 db. és jelzés nélkül 7 db. tanulmány rajz, szén, papír, mappában, 61x44 cm. A mappa foltos, szakadt, viseltes. A rajzok közül három szakadozott, sérült.
10244.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Állatok. 5 db linó, papír, 13x10 cm
10245.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzés nélkül: Arisztid és Tasziló oroszlán vadászaton. Akvarell, papír, 13×14 cm
10246.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Női portré. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 13×9 cm
10247.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Lány könyvekkel. Olaj, karton, 40x34 cm
10248.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Jelzés nélkül: Moulin de la Galette, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 21×16 cm
10249.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 44×37 cm
10250.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: The magician. Olaj, vászon, 40×30 cm
10251.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Romos ház. Ceruza, papír, 18×25 cm
10252.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Vízparti táj fákkal, fa, olaj, fa képkeretben, a képkeret sérült, 14x17 cm.
10253.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Kutyák, papír, rézkarc, az egyik sarka gyűrött és a hátoldala maszatos, 25x35cm.
10254.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF