Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1360005
10243
270
24000
Zorkóczy jelzéssel: Pipacs mező. Olaj, vászon, 76×119 cm 1364698
10244
270
Zsolnay II. jelzéssel 5 db. és jelzés nélkül 7 db. tanulmány rajz, szén, papír, mappában, 61x44 cm. A mappa foltos, szakadt, viseltes. A rajzok közül három szakadozott, sérült. 1362647
10245
270
Jelzés nélkül: Állatok. 5 db linó, papír, 13x10 cm
1344510
10246
270
Jelzés nélkül: Arisztid és Tasziló oroszlán vadászaton. Akvarell, papír, 13×14 cm
1334884
10247
270
Jelzés nélkül: Női portré. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 13×9 cm
1365672
10248
270
Jelzés nélkül: Lány könyvekkel. Olaj, karton, 40x34 cm 1365138
10249
270
Jelzés nélkül: Moulin de la Galette, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 21×16 cm 1365589
10250
270
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 44×37 cm
1322600
10251
270
Jelzés nélkül: The magician. Olaj, vászon, 40×30 cm 1366430
10252
270
Jelzés nélkül: Romos ház. Ceruza, papír, 18×25 cm
1365072
10253
270
Jelzés nélkül: Vízparti táj fákkal, fa, olaj, fa képkeretben, a képkeret sérült, 14x17 cm. 1364918
10254
270
Jelzés nélkül: Kutyák, papír, rézkarc, az egyik sarka gyűrött és a hátoldala maszatos, 25x35cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF