Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 298

Szász jelzéssel: Női arc. Tus, papír, 13×10 cm
10219.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szebellédi Géza (?-?): Dinnyét és szőlőt evő fiúk, Murillo után. Akvarell, papír, jelzett,  29×20 cm
10220.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szeift Béla (1944-2012): Labdázók, vegyes technika, papír, jelzett, 30×42 cm
10221.

Rufpreis:
10 000 HUF

10222.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

10223.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Szobotkai jelzéssel: Kévekötő. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 45×58  cm
10224.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Délben. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×23  cm
10225.

Rufpreis:
5 000 HUF
20

Szőnyi Jenő (1902-?): Ülő férfi. Tus, papír, jelzett, 29×23 cm
10226.

Rufpreis:
1 000 HUF

Temple jelzéssel: Madarak a parton. Olaj, sérült, vászon, keretben, 30×40 cm
10227.

Rufpreis:
6 000 HUF

10228.

Rufpreis:
800 HUF

Tóth György: Varró nő, ceruza rajz, papír, 34x21 cm.
10229.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth György: Női akt drapériával, ceruza rajz, papír, 37x25 cm.
10230.

Rufpreis:
1 000 HUF
27

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF