Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1366516
10219
270
Szász jelzéssel: Női arc. Tus, papír, 13×10 cm 1359444
10220
270
Szebellédi Géza (?-?): Dinnyét és szőlőt evő fiúk, Murillo után. Akvarell, papír, jelzett, 29×20 cm 1359574
10221
270
Szeift Béla (1944-2012): Labdázók, vegyes technika, papír, jelzett, 30×42 cm 1336584
10222
270
8500
1298307
10223
270
14000
1365139
10224
270
Szobotkai jelzéssel: Kévekötő. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 45×58 cm 1360882
10225
270
Szőnyi István (1894-1960): Délben. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×23 cm 1320405
10226
270
Szőnyi Jenő (1902-?): Ülő férfi. Tus, papír, jelzett, 29×23 cm
1363335
10227
270
Temple jelzéssel: Madarak a parton. Olaj, sérült, vászon, keretben, 30×40 cm 1189066
10228
270
Tihanyi jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×28 cm 1368079
10229
270
Tóth György: Varró nő, ceruza rajz, papír, 34x21 cm. 1368084
10230
270
Tóth György: Női akt drapériával, ceruza rajz, papír, 37x25 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF