Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 298
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1361705
10267
270
Jelzés nélkül: Kapisztrán Szent János. Tus, pauszpapír, kisebb gyűrődésekkel szakadásokkal (sok helyen ragasztva van), 80×110 cm 1360239
10268
270
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton, sérült, keretben, 43×58 cm 1366545
10269
270
Jelzés nélkül: 5 db akvarell (különböző jelenetek), papír, 11×16 cm 1362908
10270
270
Jelzés nélkül: Női portré, olaj, vászon, 70×50 cm 1361624
10271
270
Jelzés nélkül: Kikötő, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 21,5×32 cm
1302124
10272
270
Olvashatatlan jelzéssel: Hajó sziklák közt, távol-keleti életkép, vegyes technika, vászon, 22×30,5 cm
1363366
10273
270
1360957
10274
270
Olvashatatlan jelzéssel: Téli erdőszél. Olaj, vászon, keretben, 64×32 cm 1360992
10275
270
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, vászon, sérült, keretben, 63×32 cm 1359779
10276
270
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 40×31 cm
1298834
10277
270
26000
1257704
10278
270
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF