Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 239

Kiss Farkas Imre (?-?): Erdő részlet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 49×34 cm
10096.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kiss Farkas Imre (?-?): Erdő részlet. Olaj, karton, jelzett, keretben, apró feték kopásokkal, 49×34 cm
10097.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kiss József (?-?):  Női akt a viharban. Olaj, vászon (javított), jelzett, keretben, 50×35 cm
10098.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Klie jelzéssel: Szerelmespár. Olaj, farost, 39×77 cm
10099.

Rufpreis:
6 000 HUF

Klie jelzéssel: Szerelmespár a doboldalnál. Olaj, farost, 39×77 cm
10100.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Szén, karton, 28×32 cm
10101.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kmetty jelzéssel:Háztetők. Pasztell, papír, üvegezett keretben,  27×38 cm
10102.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, farost,  36×53 cm
10103.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
14

Kohán jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, farost, keretben, 60×40 cm
10104.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kohán jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost,  39×51 cm
10105.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kokas jelzéssel: Kék madár. Olaj, farost, sérült, 60×80 cm
10106.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kokas jelzéssel: Sötétség. Olaj, farost, sérült,  60×80 cm
10107.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF