Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1251031
10060
260
Gaál Domokos (1940-2009): Bodrog part. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×37 cm
1268048
10061
260
Gaál Domonkos (1940-2009): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×26 cm
1222913
10062
260
Gabor jelzéssel: Kubikusok. Olaj, fa, sérült, 90×69,5 cm
1285061
10063
260
Gácsi Mihály (1926-1987): Vicces önarckép. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14×8 cm 1218062
10064
260
3400
Gálfi Ákos (1947-): Tanyaudvar. Olaj, farost, jelzett, keretben, 55×35 cm
1281453
10065
260
Gát jelzéssel: Bélatelepi part. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 38×48 cm
1281407
10066
260
Gera Éva(1923-): Balatoni vitorlás. Színezett linó, papír, üvegezett keretben, 20x25 cm
1233462
10067
260
2200
Gémessi jelzéssel: Óvárosi utcarészlet. Olaj, karton, keretben, 23×17 cm
1281504
10068
260
Grünwald jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 33×24 cm 1086023
10069
260
Gödény jelzéssel: Csendélet 1929. Olaj, vászon, kis szakadással, keretben, 34×47 cm 1044571
10070
260
Gao Xue Hai: A bivaly. Ceruza, textil, jelzett, üvegezett keretben, 6x11 cm
1285985
10071
260
Hajós jelzéssel: Zöldség csendélet. Olaj, farost, 21×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF