Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 239

Gaál Domokos (1940-2009): Bodrog part. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×37 cm
10060.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gaál Domonkos (1940-2009): Virágok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×26 cm
10061.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gabor jelzéssel: Kubikusok. Olaj, fa, sérült, 90×69,5 cm
10062.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gácsi Mihály (1926-1987): Vicces önarckép. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14×8 cm
10063.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

Gálfi Ákos (1947-): Tanyaudvar. Olaj, farost, jelzett, keretben, 55×35 cm
10064.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Gát jelzéssel: Bélatelepi part. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 38×48 cm
10065.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gera Éva(1923-): Balatoni vitorlás. Színezett linó, papír, üvegezett keretben, 20x25 cm
10066.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gémessi jelzéssel: Óvárosi utcarészlet. Olaj, karton, keretben, 23×17 cm
10067.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Grünwald jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 33×24 cm
10068.

Rufpreis:
12 000 HUF

10069.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gao Xue Hai: A bivaly. Ceruza, textil, jelzett, üvegezett keretben, 6x11 cm
10070.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hajós jelzéssel: Zöldség csendélet. Olaj, farost, 21×30 cm
10071.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF