Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1192801
10024
260
Brenner jelzéssel: Női portré. Olaj, karton, keretben, 43×29 cm
1113570
10025
260
Chován Lóránt (1913-2007): Prága 1962. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm 1177768
10026
260
Conrad jelzéssel: Középkori városrészlet. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 21×33 cm
1244673
10027
260
Czene jelzéssel: Pihenő lány. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 50×38 cm
1221263
10028
260
Csákó Béla Attila: Krisztus ikon, jelzett, vegyes technika, fatábla, 21,5x11,5cm 1260118
10029
260
Csalányi jelzéssel: Női fej. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 46×32 cm
1280403
10030
260
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Víziváros. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×48 cm 1280526
10031
260
Dalnoky jelzéssel: Házak utcában. Olaj, karton, keretben, 19×22 cm
1282265
10032
260
Deim Pál (1932- ): Kőszeg vára, rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
1174588
10033
260
Deseius jelzéssel: Csók. Olaj, vászon, 50×38 cm
1284532
10034
260
Diener jelzéssel: Utca részlet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 42×60 cm 1261803
10035
260
D.J jelzéssel: Alfred Hitchcock. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, 26×37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF