Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 239

AM jelzéssel: Idős asszony portré. Tempera, papír, 43×38 cm
10000.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

Anna jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, 31×40 cm
10001.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antal Irén (1903-1999): Nagymaros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×49 cm
10002.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ábrahám Rafael (1929-): Templom torony. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×27 cm
10003.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bach jelzéssel: Virágcsokor. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm
10004.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balla jelzéssel: Téli táj házakkal. Olaj, vászon, 33×55 cm
10005.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Barócsi Edit Katalin (?-?): Korok, rézkarc, számozott: 25/6, jelzett, papír, keretben, 18x13cm
10006.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

10007.

Rufpreis:
2 400 HUF

10008.

Rufpreis:
2 800 HUF

10009.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlás verseny. Olaj, karton, üvegezett keretben, 22×32 cm
10010.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Bánfi jelzéssel: Balatoni móló vitorlásokkal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 22×32 cm
10011.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF