Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1281691
260
AM jelzéssel: Idős asszony portré. Tempera, papír, 43×38 cm 1284295
10001
260
Anna jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, 31×40 cm 1283982
10002
260
Antal Irén (1903-1999): Nagymaros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×49 cm 1281617
10003
260
Ábrahám Rafael (1929-): Templom torony. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×27 cm 1283279
10004
260
Bach jelzéssel: Virágcsokor. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm
1281556
10005
260
11000
Balla jelzéssel: Téli táj házakkal. Olaj, vászon, 33×55 cm 1281947
10006
260
Barócsi Edit Katalin (?-?): Korok, rézkarc, számozott: 25/6, jelzett, papír, keretben, 18x13cm 1214863
10007
260
1192164
10008
260
1192327
10009
260
1286093
10010
260
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlás verseny. Olaj, karton, üvegezett keretben, 22×32 cm 1286091
10011
260
Bánfi jelzéssel: Balatoni móló vitorlásokkal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 22×32 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF