Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1260092
10072
260
Halápy jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 18×28 cm
1283751
10073
260
Halvax jelzéssel: Balatoni csónakok. Olaj, farost, keretben, 40×50 cm 1285894
10074
260
Háry jelzéssel: Templom a tónál. Olaj, vászon, 32×42 cm
1236506
10075
260
4600
Háry jelzésel: Vízparti kolostor. Olaj, karton, sérült keretben, 28×39 cm
1264282
10076
260
Háry jelzéssel: Vitorlás. Olaj, farost, 50×40 cm 1236790
10077
260
Helbing Ferenc (1870-1958): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, foltos-hibás, 28×20 cm 1256839
10078
260
1917 Helbing Ferenc (1870-1958): IV. Károly király hitlevelének borítója. Lithográfia. 23x30 cm
1283666
10079
260
Henczné jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 61×91 cm 1286892
10080
260
Hiesies jelzéssel: Paraszt család. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×26 cm 1194828
10081
260
Hikádi jelzéssel: Tengerparti fa. Olaj, farost, 70×100 cm
1286752
10082
260
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: Péksütemények (3db). Tempera, papír, foltos, 16×18 cm 1267036
10083
260
Igaly József (1905-1980): Kertes ház. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×46 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF