Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1283989
10144
260
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): 5 db tusrajz, celluloid, részben jelzett, üvegezett keretben, 17×7 cm
1149832
10145
260
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes alakok. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×24 cm 1267016
10146
260
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, karton, jelzett, 36×10 cm 1280124
10147
260
Némethy jelzéssel: 4db tájkép, olaj, vászon-karton, 17×22-20×30 cm 1281402
10148
260
Novák Lajos (1927- ): Itatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
1176901
10149
260
50000
Olgyay Ferenc (1872-1939): Tavasz a domboldalon. Olaj, vászon, keret nélkül, 60×80 cm 1282296
10150
260
Palit jelzéssel: A gumimacik fája, olaj, farost, 50×40,5 cm
1285462
10152
260
PcsvM jelzéssel: Portré. pasztell, papír, 43×31 cm
1280701
10153
260
Perlmutter jelzéssel: Gőzhajó a városban. Olaj, farost, 39×53 cm 1258555
10154
260
Petry Béla (1902-1996): 4 db ex libris érdekes témákban, klisé, papír, jelzettek, különböző méretben 1258556
10155
260
Petry Béla (1902-1996): 4 db ex libris érdekes témákban, klisé, papír, jelzettek, különböző méretben 1284688
10156
260
Petry Béla (1902-1996): Ex libris Radványi-Román Károly [grafikus, 1900-1957], klisé, papír, jelzett, 14,5×8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF