Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1281498
10157
260
Poll jelzéssel: Vitorlások. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 31×45 cm 1221371
10158
260
Pólya jelzéssel: Libatömés után (na, te mire emlékszel?), vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27×19,5 cm
1217596
10159
260
Pusztai jelzéssel: Sasmadár, pirográfia, fa, 20,5×30 cm 1162345
10160
260
Regdon Irén: Női portré. Akvarell, papír, paszpartuban, 33×26 cm
1280449
10161
260
Réti Mátyás (1922-2002): Öregfalu. Színezett linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×35 cm 1284434
10162
260
RS jelzéssel: Imádkozó Krisztus. Olaj, vászon-karton, 32×32 cm 1284705
10163
260
Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967): Ex libris Ambrózy Ágoston [író, 1914-1998], klisé, papír, jelzett a dúcon, 11,5×9 cm 1274820
10164
260
1280181
10165
260
Sidelszki jelzéssel: Krisztus a kereszten. Olaj, vászon, keretben, 80×60 cm 1175910
10166
260
3200
1240970
10167
260
Somlai Vilma (1938-2007): Kisméretű képek, 7 db. Olaj, karton vagy farost, jelzettek, 12x15-25x20 cm között.
1175981
10168
260
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF