Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 239
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1281629
10181
260
Takács Zoltán (1940-): Nyírségi utca. Linó, papír, jelzett, keretben 22×32 cm 1257904
10182
260
Tánczos László (1956-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
1286877
10183
260
Tinagl jelzéssel: Erdő részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×41 cm 1280521
10184
260
Torma jelzéssel: Házak utcában. Olaj, karton, keretben, 18×24 cm 1280509
10185
260
Torma jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, keretben, 18×24 cm 1285907
10186
260
Tull jelzéssel: Folyópart. Olaj, falemez, 45×35 cm
1283292
10187
260
Udvary Pál (1900-1987): Hazafelé, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23×30,5 cm 1287334
10188
260
Unger jelzéssel: Idős hölgy portréja. Olaj, fa tábla, keretben, restaurált, 28×24 cm 1266171
10189
260
Vadász Endre (1901-1944): "Jókívánságokat szívesen köszönik". Rézkarc, papír, jelzett, hátulján pecséttel, 15x14 cm 1283311
10190
260
Varga Bencsik József (1944-): Pipacs és orchidea. Rézkarc, papír, jelzett, 41×20 cm
1281698
10191
260
Vass jelzéssel: 2 db akvarell, papíron, 17×16 cm és 14×23 cm 1284283
10192
260
Váci András (1926-): Váci Mihály. Rézkarc,karton, jelzett, 40×30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF