Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 239

Takács Zoltán (1940-): Nyírségi utca. Linó, papír, jelzett, keretben 22×32 cm
10181.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tánczos László (1956-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×20 cm
10182.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tinagl jelzéssel: Erdő részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 29×41 cm
10183.

Rufpreis:
1 200 HUF

Torma jelzéssel: Házak utcában. Olaj, karton, keretben, 18×24 cm
10184.

Rufpreis:
4 000 HUF

Torma jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, keretben, 18×24 cm
10185.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tull jelzéssel: Folyópart. Olaj, falemez, 45×35 cm
10186.

Rufpreis:
8 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Hazafelé, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23×30,5 cm
10187.

Rufpreis:
4 000 HUF

Unger jelzéssel: Idős hölgy portréja. Olaj, fa tábla, keretben, restaurált, 28×24 cm
10188.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
14

Vadász Endre (1901-1944): "Jókívánságokat szívesen köszönik". Rézkarc, papír, jelzett, hátulján pecséttel, 15x14 cm
10189.

Rufpreis:
2 800 HUF

Varga Bencsik József (1944-): Pipacs és orchidea. Rézkarc, papír, jelzett, 41×20 cm
10190.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vass jelzéssel: 2 db akvarell, papíron, 17×16 cm és 14×23 cm
10191.

Rufpreis:
2 000 HUF

Váci András (1926-): Váci Mihály. Rézkarc,karton, jelzett,  40×30 cm
10192.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF